ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm probe
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330103-00-09-05-02-00
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
အကြ overview
| ထုတ်ကုန်အမည် | 3300 XL 8 mm probe |
| ဘရာน်ဒ်အမည် | Bently Nevada |
| မော်ဒယ်နံပါတ် | 330103-00-09-05-02-00 |
| ဆင်ကြွလာရာနေရာ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အာမခံချက် | 12 လ |
| ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများ | T⁄T |
| ပို့ဆောင်မှု | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
ရောင်းချမှု: |
အီးမေးလ် - |
ဝပ်စပ်: |
|
ဂျင်း ပေ |
| ထုတ်ကုန်အမည် | Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm probe |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330103-00-09-05-02-00 |
| အရွယ်အစား | 58.5x1.5x1.5cm |
| အလေးချိန် | 0.06kg |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အခြေအနေ | အသစ်နှင့် မူရင်း စက်ရုံထုပ်ပိုးမှုတွင် ရှိသည် |
| ပရိုဘ် အဖျား၏ ပစ္စည်း | ပေါ်လီဖင်နီလင် ဆူเฟိုင် (PPS) |
| ပရိုဘ်ကိုယ်ထည်ပစ္စည်း | AISI 303 သို့မဟုတ် 304 စတိန်းလက်စ်သံမဏိ (SST) |
| အလုပ်လုပ်ရန်နှင့် သိမ်းဆည်းရန် အပူခါး | -52°C မှ +177°C (-62°F မှ +350°F) |
| ပရိုဘ်၏ လေထုထုံးသော စိုထိုင်းဆ | ၃% ထက်နည်းသည် |
| အကာအကွယ်အလွှာ (အပေါ်နှင့် အောက်နှစ်ဖက်လုံးတွင် ရွေးချယ်နိုင်သည်) | FEP အပေါ်ယံအကာအကွယ်အလွှာဖြင့် ဖုံးအုပ်ထားသော ပေါ့ပေါ့ပါးပါးရှိသော AISI 302 သို့မဟုတ် 304 SST |
| ချိတ်ဆက်မှုမရှိသော အလျားရွေးချယ်မှု | ၀၀ မီလီမီတာ |
| စုစုပေါင်းကိုယ်ထည်အရှည်ရွေးချယ်မှု | 90 mm |
| စုစုပေါင်းအလျားရွေးချယ်မှု | 0.5 မီတာ (၁.၆ ပေ) |
| ကော်နက်တာနှင့်ကြိုးအမျိုးအစားရွေးချယ်မှု | မိုက်ခရိုဆိုက်ဇီယမ် ClickLoc ကွန်နက်တာ၊ စံကေဘယ်လိုင်း |
| အေဂျင်စီခွင့်ပြုချက်ရွေးချယ်မှု | မလိုအပ်ပါ |
၎င်း Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် ဤပရိုဘ်သည် လည်ပတ်နေသော စက်မှုပစ္စည်းများတွင် ဝိုင်ယာရှာဖ်၏ ကြွေလှုပ်မှုနှင့် အနေအထားကို ထိတွေ့မှုမရှိဘဲ တိကျစွာ တိုင်းတာရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသော အမြင့်တန်း တိကျမှုရှိသော အီဒီ-ကারেন့် နီးကပ်မှု ပရိုဘ်ဖြစ်သည်။ 3300 XL စီးရီး၏ အစိတ်အပိုင်းတစ်ခုအဖြစ် ၎င်းသည် ပရိုဘ်၏ အဖျားနှင့် လျှပ်ကူးစွမ်းရည်ရှိသော မျက်နှာပုံကြား အကွာအဝေးတွင် ဖြစ်ပေါ်လာသော ပြောင်းလဲမှုများကို စောင်းမှုန်း၍ စောင်းမှုန်းမှုကို စောင်းမှုန်းသည့် လျှပ်စစ်အချက်ပေးမှုများအဖြစ် ပေါ်လောက်စေပါသည်။
PPS ပရိုဘ် အဖျားနှင့် AISI 303/304 စတီလ်သံမဏိ အိမ်အဖွဲ့အစည်းဖြင့် တည်ဆောက်ထားပါသည်။ ထို့ကြောင့် ချေးစားမှု၊ ပုံပိုင်းဆိုင်ရာ ပျက်စီးမှုနှင့် အပူချိန်မြင့်မှုတို့ကို အလွန်ကောင်းစွာ ခံနိုင်ရည်ရှိပါသည်။ အပိုင်းအစများကို အလွယ်တက် ပေါင်းစပ်နိုင်သည့် ဒီဇိုင်းဖြစ်သောကြောင့် ဗိုင်ဘရေးရှင်း စောင်းကြားမှုစနစ်များတွင် အလွယ်တက် ပေါင်းစပ်နိုင်ပါသည်။ ထို့ကြောင့် စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် အချိန်ပိုင်းမှု အခြေအနေ စောင်းကြားမှုအတွက် အသုံးပြုရန် သင့်တော်ပါသည်။
၎င်း Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် ဤစက်သည် -52°C မှ +177°C (-62°F မှ +350°F) အထိ အပူချိန်အကျုံးအတွင်း လုပ်ဆောင်ပါသည်။ အထူးသဖြင့် စိုထုံးမှုများများရှိသည့် အခြေအနေများတွင်ပါ စိုထုံးမှု ၃% အောက်တွင် စောင်းကြားမှု တည်ငြိမ်မှုကို ထိန်းသိမ်းနိုင်ပါသည်။ ထို့အပြင် အမျှင်မပါသည့် အလျားသည် ၀ မီလီမီတာ၊ အမျှင်ပါသည့် အမျှင်အလျားသည် ၉၀ မီလီမီတာ နှင့် ကြိုးအလျားစုံသည် ၀.၅ မီတာ (၁.၆ ပေ) ဖြစ်ပါသည်။
ပရိုဘ် အဖျားသည် ပေါလီဖင်းလင်း ဆာလ်ဖိုက် (PPS) ဖြင့် ပုံစောင်ထားပြီး၊ အိမ်ခြံမြေအတွက် အသုံးပြုသည့် သံမဏိမှုန်းသည် AISI 303 သို့မဟုတ် 304 သံမဏိဖြစ်သည်။ ပိုမိုကောင်းမွန်သော ကာကွယ်မှုအတွက် ရွေးချယ်စရာ ပုံစောင်နိုင်သော သံမဏိအကာအိုး (AISI 302/304 နှင့် FEP အပြင်ဘက် ဂျက်ကက်) ကို အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။ ဒီစက်သည် စိတ်ချရသော စီးနှင်းမှုအတွက် စံနှုန်းအတိုင်း ကေဘယ်လ် ပုံစောင်မှုရှိသော မိုက်ခရိုကော်ဇီယယ် ClickLoc ကော်နက်တာကို အသုံးပြုပါသည်။ အရွယ်အစားများမှာ ၅၈.၅ × ၁.၅ × ၁.၅ စင်တီမီတာဖြစ်ပြီး၊ အလေးချိန်မှာ ၀.၀၆ ကီလိုဂရမ်ဖြစ်သည်။
အတိကျမှုမြင့်မားသော ထိတ်တွေ့မှုမရှိသော တိုင်းတာမှုကို ပေးစေပြီး ယန္တရားမှု ပုံပေါ်လာမှုကို ဖျောက်ပေးကာ အသုံးပြုနိုင်သည့် ကာလကို ရှည်လျားစေသည်။
ခိုင်ခံ့သော တည်ဆောက်မှုသည် သေးငယ်သော အက်ဆစ်မှုန်းခြင်း၊ အပူချိန်အလွန်မြင့်မားခြင်းနှင့် စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် ပိုမိုဆိုးရောင်းသော ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် ခိုင်မာစွာ ခံနိုင်ရည်ရှိသည်။
ရွေးချယ်စရာ အကာအိုးပါသော အဖုံးသည် ယန္တရားမှု ကာကွယ်မှုနှင့် တပ်ဆင်မှု လုံခြုံရေးကို မြင့်တင်ပေးသည်။
သေးငယ်ပြီး ပုံစောင်နိုင်သော ဒီဇိုင်းသည် စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် အများအားဖြင့် အသုံးပြုသည့် စက်မှုပုံစောင်များတွင် တပ်ဆင်ရန် လွယ်ကူစေသည်။
အရွယ်အစားမြင့်မားသော စိုထိုင်းဆနှင့် အပူချိန်အခြေအနေများအောက်တွင် တည်ငြိမ်သော စွမ်းဆောင်ရည်သည် အမျှတန်းစွဲသော အချက်အလက်များကို အမြဲတမ်း စိတ်ချရစေသည်။
ClickLoc ကွန်နက်တာသည် စက်သော်မှု၊ ထိန်းသောင်းမှုနှင့် စနစ်၏ စုစုပေါင်း အောင်လွန်မှုကို မှုန်းသော်စေပါသည်။
၎င်း Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် ၎င်းကို တူရဘိုင်းများ၊ ဂျင်နာရေတာများ၊ ပန်ပ်များနှင့် ကွန်ပရက်ဆာများကဲ့သို့သော လှည့်ပတ်သော စက်ကူများအတွက် ခုန်ခါမှု စောင်းကြားမှုနှင့် ကာကွယ်ရေးစနစ်များတွင် အသုံးများပါသည်။ ၎င်းသည် စွမ်းအင်ထုတ်လုပ်မှု၊ ရေနံနှင့် သဘောသော်၊ ပက်ထရိုကီမီကယ် စီမံခန့်ခွဲမှုနှင့် အလေးချိန်များသော စက်မှုလုပ်ငန်းများအပါအဝင် စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။
၎င်းသည် ကြိုတင် ပြုပြင်ထုတ်လုပ်မှုနှင့် လုပ်ငန်းဆောင်တာများကို အကောင်အထည်ဖော်ရေးအတွက် မျှတသော ဝိုင်ယာ ရွေ့လျားမှုနှင့် ခုန်ခါမှု စောင်းကြားမှုကို လိုအပ်သော အသုံးပြုမှုများတွင် အထူးထိရောက်မှုရှိပါသည်။
ဤ Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် ၎င်းသည် စက်မှု ရောဂါရှာဖွေရေးတွင် အရေးပါသော အခန်းကဏ္ဍမှ ပါဝင်ပါသည်။ ဝိုင်ယာ၏ ခုန်ခါမှုနှင့် နေရာသတ်မှတ်မှုကို အဆက်မပါး စောင်းကြားခြင်းဖြင့် မည်သည့် အပ်မှု၊ မျှတမှုများခြင်း၊ ဝိုင်ယာ၏ အလေးချိန်များခြင်းနှင့် စက်မှုအစိတ်အပိုင်းများ လွဲလျော့ခြင်းတို့ကို အစောပိုင်းတွင် ရှာဖွေတွေ့ရှိနောက် အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။
တိကျသော အချိန်နှင့်တစ်ပါတည်း ဒေတာများကို ပေးစေခြင်းဖြင့် ၎င်းသည် ကြိုတင်ခန့်မှန်း၍ ထိန်းသိမ်းရေး ဗျူဟာများကို အထောက်အပံ့ပေးပြီး မျှော်လင့်မထားသော စက်ပစ္စည်းများ ပျက်စီးခြင်းများကို ကာကွယ်ရာတွင် အထောက်အကူပေးပါသည်။ စောင်းကြည့်စနစ်များတွင် ပေါင်းစပ်ထည့်သွင်းထားခြင်းဖြင့် စက်ပစ္စည်းများကို ပိုမိုကာကွယ်ပေးပြီး စက်ပစ္စည်းများ အသုံးမဝင်သော အချိန်ကို လျော့နည်းစေကာ စီမံခန့်ခွဲမှု စွမ်းဆောင်ရည်နှင့် ဘေးအန္တရာယ်ကင်းမှုကို စုစုပေါင်းအားဖြင့် မြင့်တင်ပေးပါသည်။