Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm prob
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330103-00-09-05-02-00
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 XL 8 mm prob |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330103-00-09-05-02-00 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış: |
Elektron poçt: |
WhatsApp: |
|
Cim Pei |
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 3300 XL 8 mm Prob |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm prob |
| Hissə Nömrəsi | 330103-00-09-05-02-00 |
| Ölçülər | 58.5x1.5x1.5sm |
| Çəki | 0,06 kq |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Vəziyyət | Yeni və orijinal fabrik qablaşdırmasında |
| Probucun Ucu Materialı | Polifenilen sulfid (PPS) |
| Probun Qutu Materialı | AISI 303 və ya 304 paslanmayan polad (SST) |
| İşləmə və saxlama temperaturu | -52°C-dən +177°C-dək (-62°F-dən +350°F-dək) |
| Prob nisbi rütubəti | 3%-dən az |
| Zırh (hər iki tərəfdə isteğe bağlı) | FEP xarici qabığı olan elastik AISI 302 və ya 304 SST |
| Yivsiz Uzunluq Seçimi | 00 mm |
| Ümumi Korpus Uzunluğu Seçimi | 90 mm |
| Ümumi uzunluq variantı | 0.5 metr (1.6 fut) |
| Konnektor və Kabel Növü Seçimi: | Kiçik koaksial ClickLoc konektoru, standart kabel |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | Tələb olunmur |
The Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 3300 XL 8 mm Prob bu, dönen maşınların mil titrəşməsi və mövqeyinin kontakt olmadan ölçülmesi üçün nəzərdə tutulmuş yüksək dəqiqlikli eddy-cərəyan yaxınlıq probkasıdır. 3300 XL seriyasının bir hissəsi kimi o, prob ucu ilə keçirici səth arasındakı məsafədə baş verən dəyişiklikləri aşkar edərək dəqiq boşluq ölçüsünü təmin edir və onları monitorinq və analiz üçün mütənasib elektrik siqnallarına çevirir.
PPS prob ucundan və AISI 303/304 paslanmayan polad korpusdan hazırlanmışdır və korroziyaya, aşınmaya və yüksək temperatur şəraitinə qarşı üstün müqavimət göstərir. Modullu dizaynı onu vibrasiya izləmə sistemlərinə asan inteqrasiya etməyə imkan verir və bu da onu tələbkar sənaye mühitində davamlı vəziyyət monitorinqi üçün uyğun edir.
The Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 3300 XL 8 mm Prob –52°C-dən +177°C-ə qədər (–62°F-dən +350°F-ə qədər) geniş temperatur aralığında işləyir və yüksək nəmlik şəraitində belə sabit performans göstərir; dəyişiklik 3% -dən azdır. Onun yivsiz uzunluğu 0 mm, ümumi korpus uzunluğu 90 mm, ümumi kabellərin uzunluğu isə 0,5 metr (1,6 fut) təşkil edir.
Probun ucu polifenilen sulfid (PPS) materialından hazırlanıb, qabısa isə AISI 303 və ya 304 paslanmayan polad istifadə olunur. Qoruma səviyyəsini artırmaq üçün seçimli elastik paslanmayan polad zırh (AISI 302/304 və FEP xarici qılıf ilə) dəstəklənir. Cihaz etibarlı siqnal ötürülməsi üçün standart kabelləşməyə malik miniatür koaksial ClickLoc konektorundan istifadə edir. Ölçüləri 58,5 × 1,5 × 1,5 sm, çəkisi isə 0,06 kq-dır.
Yüksək dəqiqlikli, kontakt olmadan ölçmə imkanı yaradaraq mexaniki aşınmanı aradan qaldırır və xidmət müddətini uzadır
Bərk konstruksiya korroziyaya, ekstremal temperatur şəraitinə və ağır sənaye mühitlərinə qarşı güclü müqavimət təmin edir
Seçimli zırhlı qılıf mexaniki qorunmanı və quraşdırılma zamanı təhlükəsizliyi artırır
Kompakt dizayn və elastik konfiqurasiya müxtəlif maşın düzülüşlərində asan quraşdırılmanı təmin edir
Yüksək nəmlik və temperatur şəraitində sabit işləmə performansı ardıcıl və etibarlı məlumat çıxışı təmin edir
ClickLoc konektoru quraşdırmanı, texniki xidməti sadələşdirir və ümumi sistem səmərəliliyini artırır
The Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 3300 XL 8 mm Prob turbinalar, generatorlar, nasoslar və kompressorlar kimi fırlanan avadanlıqlar üçün titrəmə monitorinqi və qoruma sistemlərində geniş istifadə olunur. Elektrik enerjisi istehsalı, neft və qaz, neft-kimya emalı və ağır istehsalat daxil olmaqla müxtəlif sənaye sahələri üçün uyğundur.
Proqnozlaşdırıcı texniki xidmət və operativ optimallaşdırma üçün dəqiq millərin yerdəyişməsi və titrəməsinin monitorinqi tələb olunan tətbiqlərdə xüsusilə effektivdir.
Bu Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 3300 XL 8 mm Prob maşın diaqnostikasında mühüm rol oynayır, çünki millərin titrəməsini və mövqeyini davamlı izləyir. Beləliklə, balanssızlıq, qeyri-müvafiq yerləşdirmə, mil eksentrisiteti və mexaniki qeyri-sıkılıq kimi nasazlıqların erkən aşkar edilməsini təmin edir.
Dəqiq real vaxt məlumatları təmin edərək, proqnozlaşdırıcı texniki xidmət strategiyalarını dəstəkləyir və gözlənilməz avadanlıq arızalarının qarşısını alır. Nəzarət sistemlərinə inteqrasiya olunaraq, avadanlığın qorunmasını artırır, dayanma müddətlərini azaldır və ümumi operativ etibarlılığı ilə təhlükəsizliyi yaxşılaşdırır.