Název výrobku: sonda 3300 XL 8 mm
Název značky: Bently Nevada
Typ modelu: 330103-00-09-05-02-00
Místo původu: Spojené státy
Záruka: 12 Měsíců
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
přehled
| Název produktu | sonda 3300 XL 8 mm |
| Název značky | Bently Nevada |
| Číslo modelu | 330103-00-09-05-02-00 |
| Místo původu | USA |
| Záruka | 12 Měsíců |
| Způsoby platby | T/T |
| Zásilka | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Prodej: |
E-mail: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Název produktu | Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 sonda 3300 XL, průměr 8 mm |
| Výrobce | Bently Nevada |
| Typ produktu | sonda 3300 XL 8 mm |
| Část číslo | 330103-00-09-05-02-00 |
| Rozměry | 58.5x1.5x1.5cm |
| Hmotnost | 0.06kg |
| Místo expedice | Xiamen, Čína |
| Země původu | USA |
| Stavu | Nové a originální v továrním balení |
| Materiál hrotu sondy | Polyfenylensulfid (PPS) |
| Materiál pouzdra sondy | Nerezová ocel AISI 303 nebo 304 (SST) |
| Provozní a úložní teplota | −52 °C až +177 °C (−62 °F až +350 °F) |
| Relativní vlhkost sondy | Méně než 3 % |
| Ochranný plášť (volitelný na obou stranách) | Pružný materiál AISI 302 nebo 304 z nerezové oceli s vnějším pláštěm z FEP |
| Možnost délky nezatavené části | 00 mm |
| Možnost celkové délky pouzdra | 90 mm |
| Možnost celkové délky | 0,5 metru (1,6 stop) |
| Možnost konektoru a typu kabelu: | Miniaturní koaxiální konektor ClickLoc, standardní kabel |
| Možnost schválení orgánem | Nevyžaduje se |
The Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 sonda 3300 XL, průměr 8 mm je vysoce přesná vířivová indukční blízkostní sonda určená pro bezkontaktní měření vibrací hřídele a jeho polohy u rotačních strojů. Jako součást řady 3300 XL poskytuje přesné měření mezery detekcí změn vzdálenosti mezi špičkou sondy a vodivým povrchem a převádí je na úměrné elektrické signály pro monitorování a analýzu.
Sestaveno s hrotem sondy z PPS a pouzdrem z nerezové oceli AISI 303/304, což zajišťuje vynikající odolnost proti korozi, opotřebení a vysokým teplotám. Modulární konstrukce umožňuje snadnou integraci do systémů monitorování vibrací, čímž se stává vhodným pro nepřetržité sledování stavu v náročných průmyslových prostředích.
The Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 sonda 3300 XL, průměr 8 mm provozováno v širokém teplotním rozsahu od −52 °C do +177 °C (−62 °F do +350 °F) a udržuje stabilní výkon i za podmínek vysoké vlhkosti, přičemž odchylka činí méně než 3 %. Má nezávitovou délku 0 mm, celkovou délku pouzdra 90 mm a celkovou délku kabelu 0,5 metru (1,6 stop).
Hrot sondy je vyroben z polyfenylensulfidu (PPS), zatímco pouzdro je z nerezové oceli AISI 303 nebo 304. K dispozici je volitelní pružná pancéřová ochrana z nerezové oceli (AISI 302/304 s vnějším pláštěm z FEP) pro zvýšenou ochranu. Zařízení využívá miniaturizovaný koaxiální konektor ClickLoc se standardní kabelovou konfigurací pro spolehlivý přenos signálu. Rozměry jsou 58,5 × 1,5 × 1,5 cm, hmotnost činí 0,06 kg.
Zajišťuje vysokopřesné bezkontaktní měření, čímž eliminuje mechanické opotřebení a prodlužuje životnost zařízení
Odolná konstrukce poskytuje vysokou odolnost proti korozi, extrémním teplotám a náročným průmyslovým prostředím
Volitelný pancéřový plášť zlepšuje mechanickou ochranu a bezpečnost instalace
Kompaktní design s flexibilní konfigurací umožňuje snadnou instalaci v různých uspořádáních strojů
Stabilní výkon za podmínek vysoké vlhkosti a teploty zajišťuje konzistentní a spolehlivý výstup dat
Konektor ClickLoc zjednodušuje instalaci, údržbu a zvyšuje celkovou účinnost systému
The Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 sonda 3300 XL, průměr 8 mm je široce používán v systémech monitorování vibrací a ochrany rotujícího zařízení, jako jsou turbíny, generátory, čerpadla a kompresory. Je vhodný pro průmyslové odvětví, jako je výroba elektrické energie, ropný a plynárenský průmysl, petrochemické zpracování a těžký průmysl.
Je zvláště účinný v aplikacích vyžadujících přesné monitorování posunutí hřídele a vibrací pro prediktivní údržbu a optimalizaci provozu.
Toto Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 sonda 3300 XL, průměr 8 mm hraje klíčovou roli v diagnostice strojů neustálým monitorováním vibrací a polohy hřídele. Umožňuje včasnou detekci poruch, jako je nerovnováha, nesouosost, excentricita hřídele a mechanické uvolnění.
Poskytováním přesných dat v reálném čase podporuje strategie prediktivní údržby a pomáhá předcházet neočekávaným poruchám zařízení. Po integraci do monitorovacích systémů zvyšuje ochranu zařízení, snižuje prostoj a zlepšuje celkovou provozní spolehlivost a bezpečnost.