Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330103-00-09-05-02-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330103-00-09-05-02-00 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 3300 XL 8 mm Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330103-00-09-05-02-00 |
| Cabbirrada | 58.5x1.5x1.5cm |
| Miisaanka | 0.06kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 303 ama 304 dhulka dhaqsood (SST) |
| Jiha Ee Shaqaynka iyo Jiha Ee Ku Dheer | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +350°F) |
| Probe Humaadka Jirka | Ku yar marka 3% |
| Dhulka (si loo sameeyo waxaa la isticmaali karaa laba jir) | AISI 302 ama 304 SST oo la xiriira mararka qaar ee dhaqso ah oo ku jira luuqadda FEP |
| Xagga aan korka lahayn | 00 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 90 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 0.5 mitir (1.6 fuut) |
| Kooniktoor iyo Nooc Kabel: | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Lama talagal |
Waxaa Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 3300 XL 8 mm Probe waa qorsho oo leh heerka sare ee ku saabsan xagga dhinaca, oo loo isticmaalo in la tixgelin karo xagga dhinaca iyo xagga dhinaca ee qofka la xidhiidha, oo waxay ku jiraan 3300 XL series. Wuxuu si cad ugu xaqiijin karaa xagga dhinaca kuwa la xidhiidha, oo waxay ku xaqiijin karaan isku midka xagga dhinaca ee qorshada iyo xagga dhinaca ee qofka la xidhiidha, oo waxay ku xaqiijin karaan isku midka xagga dhinaca ee qorshada iyo xagga dhinaca ee qofka la xidhiidha, oo waxay ku xaqiijin karaan isku midka xagga dhinaca ee qorshada iyo xagga dhinaca ee qofka la xidhiidha, oo waxay ku xaqiijin karaan isku midka xagga dhinaca ee qorshada iyo xagga dhinaca ee qofka la xidhiidha, oo waxay ku xaqiijin karaan isku midka xagga dhinaca ee qorshada iyo xagga dhinaca ee qofka la xidhiidha, oo waxay ku xaqiijin karaan isku midka xagga dhinaca ee qorshada iyo xagga dhinaca ee qofka la xidhiidha, oo waxay ku xaqiijin karaan isku midka xagga dhinaca ee qorshada iyo xagga dhinaca ee qofka la xidhiidha, oo waxay ku xaqiijin karaan isku midka xagga dhinaca ee qorshada iyo xagga dhinaca ee qofka la xidhiidha, oo waxay ku xaqiijin karaan isku midka xagga dhinaca ee qorshada iyo xagga dhinaca ee qofka la xidhiidha, oo waxay ku xaqiijin karaan isku midka xagga dhinaca ee qorshada iyo xagga dhinaca ee qofka la xidhiidha, oo waxay ku xaqiijin karaan isku midka xagga dhinaca ee qorshada iyo xagga dhinaca ee qofka la xidhiidha, oo waxay ku xaqiijin karaan isku midka xagga dhinaca ee qorshada i......
La dhisay oo la isticmaalay qalabka PPS iyo qalabka dhinaca ka soo baxa ah ee dhinacda AISI 303/304, waxay leedahay xasiloon badan oo ku saabsan korro, xadgudub, iyo jinsa joogto ah. Qalabka u dhexeeya waxay si fiican ugu xidhaanayaan isku darka xisaabta xadgudubka, taasoo muujinaya inay ku saabsan yihiin xisaabta jirka ah ee xaaladaha jirka ah ee xisbiyada industriyada la xiriira karo.
Waxaa Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 3300 XL 8 mm Probe waxay shaqeyn doonaan diyaaradda jinsa joogto ah ee la xiriira karo ee -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +350°F) iyo waxay ku xidhaanayaan shaqo dheer oo la xiriira karo haddii jinsa joogto ah ay la xiriira karo, kuwaas oo leh isku mid ka yar oo 3% isku mid. Waxay leedahay 0 mm in-ka la qaybnaan, 90 mm in-ka guud ee qalabka, iyo in-ka guud ee kabelka 0.5 meters (1.6 feet).
Qaado ka bilaabmaya qalabka waa polyphenylene sulfide (PPS), halkaas oo qalabka ku jira steel stainless AISI 303 ama 304. Wuxuu ku xidhaan karaa qalabka steel stainless oo la xidhaan karo (AISI 302/304 oo leh qalabka FEP ka dhexeeya) si loo yareeyo xataa. Qalabka wuxuu isticmaala qalabka coaxial ee xirfadka ClickLoc oo yar, oo leh qalabka cable ee caadiga ah si loo helo ujeedda guulista sida caadiga ah. Qaybaha waa 58.5 × 1.5 × 1.5 cm, oo ka mid ah waa 0.06 kg.
Wuxuu siiyaa inaqaadka sare ee leh xisbi, oo ka saarisaa xisbiyada mekaniikada iyo ku dhaqangeliya heerka dhulka
Qalabka qurux badan wuxuu siiyaa xisbi sare ee leh xisbi ka soo galka, xisbi ka soo galka berri iyo xisbi ka soo galka xagga industriyada xoog badan
Qalabka qurux badan oo la xidhaan karo wuxuu ku xidhaan karaa xisbi mekaniikada iyo aaminimada installka
Qalabka yar oo leh xisbi ka soo galka wuxuu ku xidhaan karaa installka fudud ee qalabka ka mid ah qalabka isku dhafan oo dhan
Xisbi dheer ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh xisbi sare ee leh x......
Kablaadka ClickLoc wuxuu muujiyaa in la fayrino xidhiidhka, heerka iyo horumarinta ugu yar ee dhammaan qaybta isku daynta.
Waxaa Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 3300 XL 8 mm Probe wuxuu la isticmaalo badan oo ka duwan ee heerka xidhiidhka dhaqanka iyo heerka caafimaadka qaabka jirka ah ee turbaan, jeneraashin, pumpi iyo kompreesoor. Wuxuu leeyahay qoyska caafimaadka, nafta iyo gas, caafimaadka petrokiimikaal, iyo ujeedka siyaasadeed ee kala duwan.
Wuxuu ugu yar yahay oo la isticmaalo qaabka loo baahan yahay in la xidhiido shaftka iyo dhaqanka shaftka si loo helo caafimaadka guud ee ka dambeeya iyo horumarinta shakhsiyaadka.
Tan Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 3300 XL 8 mm Probe wuxuu leeyahay ujeed aad u muhiim ah ee ka dhigan karaa caafimaadka mashinaha iyadoo la xidhiido dhaqanka shaftka iyo goobta shaftka. Wuxuu kaa caawiyaa in la ogaado waxyaabaha ka dambeeya ah ee ku saabsan dhaqanka, xidhiidhka, dhaqanka shaftka, iyo dhaqanka mekaniikalka.
Kuwa ugu dhowaansanaya waraabo sax ah ee waqtiga xagga, wuxuu ku caawinayaa hababka ka hor-tiirsiga siyaasadaha iyo wax ka dhacaya in la kala saaro qalafaha la xiriira. Marka la gudbiyey nidaamka raadinta, wuxuu kordhiyaa ilooyinka xiriirka, ka saarayaa dhammaan dhaqankii la xiriira, iyo kordhiyaa dhammaan dhaqankii la xiriira iyo amnaha.