Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-00-09-05-02-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330103-00-09-05-02-00 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 3300 XL 8 mm Probe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330103-00-09-05-02-00 |
| Tomhas | 58.5x1.5x1.5cm |
| Meáchan | 0.06KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléanra AISI 303 nó 304 (SST) |
| Teocht Oibríochta agus Stórála | -52°C go +177°C (-62°F go +350°F) |
| Cruinneas an scannáin maidir le coimhlint gásach | Níos lú ná 3% |
| Cuiris (roghnach ar an dá thaobh) | Cábla sainiúil AISI 302 nó 304 SST le cás FEP amuigh |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 00 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 90 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 0.5 méadar (1.6 troigh) |
| Rogha Ceangalaithe agus Cabaile: | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Níor Chuirtear Ar Fad |
An Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 3300 XL 8 mm Probe is scannáin thar a bheith cruinn do chuardach gaoithe a dhéanann tomhas gan teagmháil ar choscadh agus ar shuíomh na meaisíní rothartha. Mar chuid den tsraith 3300 XL, cuireann sé tomhas cruinn ar an bhfoghar trí athruithe a bhrath ar an bhfad idir an bpointe scannála agus an uirlis chondamach, agus a thiontú i sainchomharthaí leictreacha chun iad a mheas agus a haithint.
Tá sé déanta le barr an bhréige PPS agus le cás dearga stáin AISI 303/304, ag tairiscint an fheabhsaithe is fearr i gcoinne caorachta, úsáide agus teochtaí ard. Tá a dhéantús modúil chun é a chur go héasca isteach i gcóras lorg choscadh, agus mar sin is oiriúnach é do mheas leanúnach ar choinníollacha i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dian.
An Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 3300 XL 8 mm Probe tá sé ag oibriú laistigh de raon teas leathan ó -52°C go +177°C (-62°F go +350°F) agus tá a bheith ina oibriú staible fós faoi chúinsí airde uisce, le níos lú ná 3% athraithe. Tá fad gan bhéimeanna ann de 0 mm, fad iomlán an chás de 90 mm, agus fad iomlán an chabála de 0.5 méadar (1.6 troigh).
Tá an t-achar ag an mbpointe tomhaiste déanta as polaifiniléan sulfide (PPS), agus úsáideann an chúlra stáinléan AISI 303 nó 304. Tacaíonn sé le cásca cosanta sreangtha roghnach de stáinléan (AISI 302/304 le cásca seachtrach FEP) chun cosaint a mhéadú. Úsáideann an t-aonad nascóir co-axial beag ClickLoc le comhréir chable caighdeánach chun aistriú sinna díobháilte. Is iad na toisí 58.5 × 1.5 × 1.5 cm, agus tá meáchan 0.06 kg aige.
Soláthraíonn sé tomhas ard-chruinneachta gan teagmháil, ag cur stad ar chaitheamh meicniúil agus ag fáscadh an tsaoil sheirbhíse
Tugann an t-ábhar láidir tuairisc láidir ar chosaint in aghaidh caorradh, teochtaí an-troma, agus timpeallachtaí indiastriúla dochartha
Déanann an cásca cosanta roghnach an cosaint mheicniúil agus slándáil na suiteála a fheabhsú
Ceadaíonn an dearadh cumasach le comhréir shreangtha suiteáil éasca i mbunachar éagsúla na mbainc
Cinntíonn an bpríomhghníomhaíocht faoi choinníollacha airde caithneachta agus teochta go bhfuil aschur sonraí consantach agus díobháilte
Simplíonn ceanglóir ClickLoc an suiteáil, an t-úsáid agus an cothabháil, agus feabhsaíonn sé an éifeachtacht iomlán an chórais
An Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 3300 XL 8 mm Probe úsáidtear é go forleathan i gcórais monatóra a chuireann isteach ar chosc guthanna agus i gcórais cosc do thiomáiní agus do shreabhadh uirlisí mar shamhlacha, ginearáirí, puipí, agus comhphrúisirí. Is oiriúnach do thionscail lena n-áirítear giniúna cumhachta, ola agus gás, próiseáil pheitriceimiceach, agus tionscal trom.
Tá sé go háirithe éifeachtach i bhfeidhmchláir a éilíonn monatóireacht cruinn ar dhísphórt an sreang agus ar ghuthanna don úsáid i mbainistíocht réamhchúisí agus i bhfoirmiú oibre.
Seo Bently Nevada 330103-00-09-05-02-00 3300 XL 8 mm Probe imíonn sé ról criticiúil i dianáil uirlisí trí guthanna an sreang agus a phost a mhoonatóireacht go leanúnach. Ceadaíonn sé braithean fáthanna luath mar aonmheas, míshonrú, eacnachas an sreang, agus neamhshábháil mhicneach.
Trí sholáthar sonraí fíor-am, tacann sé straitéis coimeád réamhchúraimí agus cabhraíonn sé le heagras neamhshuntasach a sheachaint. Nuair a chuirtear isteach sa chóras monatóireachta, éiríonn sé níos fearr le cosaint an eagarthóir, laghdaíonn sé an t-am gan oibriú agus feabhsaíonn sé an t-ionspioráid oibre i gcoitinne agus an slándáil.