Aktuator Damper HONEYWELL MP913C1066-1 Kotak Sedia Dihantar
Nama Produk: Kotak Aktuator Penyekat
Nama Jenama:HONEYWELL
Nombor Model: MP913C1066-1
Negara Asal: USA
  • Gambaran Keseluruhan
  • Hubungi untuk sebut harga
  • Soalan Lazim
  • Cadangan
  • Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
Nama Jenama:
Honeywell
Nombor Model:
MP913C1066-1
Negara asal:
USA
Butir-butir Pemakanan:
Baru Asal, Disediakan Kilang
Masa Penghantaran:
dalam stok
Syarat Pembayaran:
T/T
Hubungi untuk sebut harga
Pengurus Jualan:
Stella
Hantar emel:
[email protected]
Hubungi melalui Whatsapp:
Spesifikasi
Item Penerangan
Model MP913C1066-1
Siri Aktuator damper MP913B / MP913C
Luas Diafragma Berkesan 45 cm²
Jarak tempuh 100 mm
Tekanan Operasi 0.21 – 0.91 bar
Tekanan Maksimum had selamat 2.0 bar
Suhu persekitaran -30°C hingga +70°C
Sambungan Acuan M10
Sambungan udara barb tiub 6 x 1 mm
Bahan Rumah poliasetal, aci berlapis zink
Dimensi Panjang kira-kira 190 mm (berbeza mengikut langkah)
Berat ~1.2 kg (julat piawaian industri anggaran)
Penerangan
Aplikasi
  • Stesen jana kuasa: Digunakan untuk kawalan aliran udara set penjana dan pengaturan pengudaraan
  • Substesen: Menyokong pengurusan aliran udara persekitaran dan penyejukan peralatan
  • Loji kimia: Membolehkan pengudaraan yang selamat dan sistem kawalan udara proses
  • Pembuatan jentera: Digunakan dalam sistem HVAC automatik dan sistem aliran udara industri
Ciri-ciri
  • Reka bentuk pneumatik diafragma bergolek
  • Rumah poliasetal tahan lama tinggi
  • Sistem pendakap yang dipasang terlebih dahulu di kilang
  • Kawalan stroke yang stabil dan tepat
  • Julat rintangan suhu yang luas
Fungsi
  • Mengawal kedudukan peredam bagi sistem aliran udara
  • Menukar tekanan pneumatik kepada pergerakan mekanikal
  • Memastikan kawalan pengudaraan yang stabil dalam sistem HVAC
  • Menyokong pengaturan aliran udara automasi industri
Soalan Lazim
Soalan 1: Apakah kegunaan MP913C1066-1?
Soalan 2: Adakah MP913C1066-1 sesuai untuk persekitaran yang keras?
A2: Ya, ia beroperasi secara boleh percaya dari -30°C hingga +70°C dengan pembinaan yang tahan lama.
S3: Apakah panjang langkah MP913C1066-1?
J3: Ia dilengkapi dengan rekabentuk langkah tetap sepanjang 100 mm.