HONEYWELL MP913C1066-1 Kooxka Furan ee Damper Actuator Waa La Iibkay
Magaca Produkta: Sanduuqka Gaadhinta Qaarka
Kii Marka: HONEYWELL
Lambarka Mudelka: MP913C1066-1
Waddo ee La Abuuray: Maraykanka
Garanti: 12 Bilood
Whatsapp +86 18159889985
Email [email protected]
Appurtenance:
  • Faahfaahin
  • La xiriir ku saabsan qorshaha
  • Xoggaarka
  • Sharaxaad
  • Codsiyada
  • Saxda ah
  • Funkushenaha
  • Dhibaatooyinka soo galay
  • Qoraal
  • Bixiyo Oo La Sameeyo
Faahfaahin
Magaca Brand:
Honeywell
Lambarka Modelka:
MP913C1066-1
Dalka kaleyska:
Dhalinyarada Amerikanka
Furaha Talaalada:
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah
Wakhtiga aad ugu yaraysid:
waxaa lagaa sameeyo
Shurtida Casirada:
T/T
La xiriir ku saabsan qorshaha
Mudirka Biyaha:
Stella
Ii email:
[email protected]
Xiriirka WhatsApp:
Xoggaarka
Farayn Sharaxaad
Model MP913C1066-1
Taxane Ugaaraha Qaarka Ah ee MP913B / MP913C
Faraxa Ee Qaarka Ah ee Faahmiyay 45 cm²
Dibadda 100 mm
Dibadda lacagta 0.21 – 0.91 bar
Cadaadiska ugu badan 2.0 bar waa xaddiga aad ugu yar tahay
Temperatur Maamulka -30°C ilaa +70°C
Xidhka Qaarka Ah M10
Xidhiidhka hawada 6 x 1 mm oo ah tuubbooyin
Qalabka Guri polyacetal ah, oo la isku daray zinc
Cabbirka Qiyaas ahaan. 190 mm oo dherer ah (waxay ku kala duwan tahay wareegga)
Miisaanka ~1.2 kg (qiyaasta heerka caadiga ah ee warshadaha)
Sharaxaad
Codsiyada
Saxda ah
  • Qaybka pniyumaatigga oo ku xidhan qalabka dhaqsood
  • Qaybka ka duwan ee leh xadgudubka oo leh xadgudubka polyacetal ee leh xadgudubka ugu yar
  • Qaybka ka duwan ee la sameeyay koonfurka oo la sameeyay ilaa markii ugu horreeyay
  • Ku xidhan xisbiyada soo noqonka iyo xisbiyada saxda ah
  • Qaybka ka duwan ee leh xadgudubka oo leh xadgudubka ugu yar
Funkushenaha
  • Ku xidhan xisbiyada damperka si loo sameeyo qaybka hawada
  • Ku xidhan xisbiyada pniyumaatigga si loo sameeyo xisbiyada mekhaaniga
  • Ku xidhan xisbiyada soo noqonka hawada ee leh xadgudubka HVAC
  • Ku xidhan xisbiyada soo noqonka hawada ee leh xadgudubka iyo xadgudubka ugu yar
Dhibaatooyinka soo galay
Su’aal 1: Waa maxay MP913C1066-1 loo isticmaalo?
S2: Ma MP913C1066-1 waa la isticmaali karaa goobta quruumaha badan?
S3: Waa maxay jiritaanka MP913C1066-1?
A3: Wuxu leeyahay jiritaan 100 mm ee aan la isku dayn karin.