HONEYWELL MP913C1066-1 Actuaitheoir Damphair, Bosca Réidh le Seoladh
Ainm an Táirge: Bosca Gníomhaíochta an Dhamprála
Ainm an Bhrainde: HONEYWELL
Uimhir an Mhodail: MP913C1066-1
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp +86 18159889985
Ríomhphost [email protected]
Appurtenance:
  • Achoimre
  • Teagmháil le haghaidh rátaí
  • Sonraíochtaí
  • Cur síos
  • Feidhmeanna
  • Gnéithe
  • Funtions
  • Ceisteanna Coitianta
  • Cuidí
  • Táirgí Molta
Achoimre
Ainm Branda:
Honeywell
Cód Samhail:
MP913C1066-1
Doras chuí:
SAM
Sonraí um phacáistiú:
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe
Am múchta:
ar stoc
Téarmaí íocaíochta:
T/T
Teagmháil le haghaidh rátaí
Bainisteoir Díol:
Stella
Seol ríomhphost:
[email protected]
Teagmháil trí WhatsApp:
Sonraíochtaí
Earra Cur síos
Sampla MP913C1066-1
Sraith Boscaire clúdaigh MP913B / MP913C
Achar Láimhseála Éifeachtach 45 cm²
Strock 100 mm
Brú Oibriúcháin 0.21 – 0.91 bar
Uas- brú teorainn shábháilte 2.0 bar
Teocht Chomhthimpeallach -30°C go +70°C
Nasc Roinn M10
Nasc aer 6 x 1 mm barb tairne
Materail Cásáil iolamh-acetal, sreang le plátaíocht óir
Toisí Fad thart ar 190 mm (athraithe de réir stróic)
Meáchan ~1.2 kg (raon iomlán tionscnaimh a mheastar)
Cur síos
Feidhmeanna
  • Plandaí ceimiceacha: Ceadaíonn sé vintiláil sláintiúil agus córais smachta aer an phróisis
  • Táirgeadh meaisíní: Úsáidtear i gcórais HVAC uathoibríocha agus i gcórais sruth aer indiastriúla
Gnéithe
  • Dearadh pneamatach le diaphragm rolla
  • Cásóg poli-acetal ard-dhurachtach
  • Córas spriocanna réamhshuiteáilte san fhabhrac
  • Rialú stáda staible agus cruinn
  • Raon leathn tuaslagáin teochta
Funtions
  • Rialaíonn suíomh an dhampra do chórais sreabháin aer
  • Tiontann brú gásach i gceannas meicniúil
  • Achinneann rialú staible aghaidh aer i chórais HVAC
  • Tacaíonn sé le rialú sreabháin aer in aotómaitheacht thionsclaí
Ceisteanna Coitianta
Ceist 1: Ar chur chun cinn a úsáidtear MP913C1066-1?
Ceist 2: An oiriúnach MP913C1066-1 do thimpeallachtaí trom?
A2: Tá, oibríonn sé go reliabla ó -30°C go +70°C le tógáil chomhtháin.
C3: Cad é an stroc de réir MP913C1066-1?
F3: Tá dearadh stroc 100 mm nach bhfuil sé in ann a achoimriú aige.