HONEYWELL MP913C1066-1 Actuator Cistulae Clapetae Parata ad Mittendum
Nōmen prōductī: Cistella actūātrīs clausae
Nomen Marcae: HONEYWELL
Nūmerus modēlis: MP913C1066-1
Locus Originis: U.S.A.
Praestatio: 12 menses
  • Conspectus
  • Contactus pro citatione
  • FAQ
  • Sobria
  • Producta Commendata
Conspectus
Nomen marcae:
Honeywell
Numerus exemplaris:
MP913C1066-1
Terra Originis:
USA
Particularia impaquetandi:
Originales nova Officina Sigillata
Tempus solutionis:
in stirpe
Conditiones solutionis:
T/T
Contactus pro citatione
Praepositus Venalium:
Stella
Mitte epistulam electronicam:
[email protected]
Contactus per Whatsapp:
Specificationes
Elementum Descriptio
Formam MP913C1066-1
Series Actuator claudicantis MP913B / MP913C
Area Diaphragmatis Efficiens 45 cm²
Strophaeus 100 mm
Pressio Operativa 0,21 – 0,91 bar
Maxima Pressura 2,0 bar limis tutus
Ambiens Temperature -30°C ad +70°C
Coniunctio Axis M10
Coniunctio Aëris 6 × 1 mm tubus spinula
Materia Casa ex polyacetal, axis zincatus
Dimensio Longitudo circiter 190 mm (variat secundum cursus)
Pondus ~1.2 kg (aestimatum intervallum normae industrialis)
Descriptio
Usus
  • Centra electrica: ad regulandam aeris fluxum in generatoribus et ventilationem
  • Substationes: ad regimen aeris ambientis et refrigerationem instrumentorum favent
  • Fabricae chemicae: ad tutam ventilationem et systemata regendae aeris in processibus permittunt
Eigenschaften
  • Pneumatica constructio diafragmatis rotantis
  • Domus ex polyacetalis altae durabilitatis
  • Systema supportium ab officina prae-montatum
  • Stabilis et praecisa impulsum regula
  • Latus thermicum resistentiae ambitus
Functiones
  • Regulat positionem amortisoris pro systematibus aerifluorum
  • Convertit pressionem pneumaticam in motum mechanicum
  • Custodit stabilem ventilationis regulam in systematibus HVAC
  • Adiuvat automationem industrialem pro regulanda aerifluorum distributione
FAQ
Q1: Ad quid usus est MP913C1066-1?
A1: Ad praecisam amortisoris regulam in systematibus HVAC et industrialibus aerifluorum.
Q2: Num MP913C1066-1 idoneus est ad dura ambientia?
A2: Ita, fideli opera utitur a −30°C ad +70°C cum solida structura.
Q3: Quae est cursus MP913C1066-1?
A3: Hoc designatio cursus non regulabilis 100 mm habet.