HONEYWELL MP913C1066-1 Damper Aktuatoru Qutusu Göndərməyə Hazırdır
Məhsul adı: Damper işlədicisi qutusu
Marka adı: HONEYWELL
Model nömrəsi: MP913C1066-1
Mənşə ölkəsi: ABŞ
Zəmanət: 12 ay
Whatsapp +86 18159889985
Elektron poçt [email protected]
Appurtenance:
  • Ümumi baxış
  • Təklif üçün əlaqə
  • Spesifikasiyalar
  • Təsvir
  • Tətbiqlər
  • Xüsusiyyətlər
  • ایشلر
  • Tez-tez verilən suallar
  • Ehtiyat hissələri
  • Tövsiyə olunan məhsullar
Ümumi baxış
Marka adı:
Honeywell
Model nömrəsi:
MP913C1066-1
Mənşə ölkəsi:
ABŞ
Qablaşdırma Detalları:
Orijinal yeni Fabrika Qutusu
İstedak Vaxtı:
anbarda
Ödəmə şərtləri:
T/T
Təklif üçün əlaqə
Satış meneceri:
Stella
Elektron poçt göndərin:
[email protected]
Whatsapp-dan əlaqə:
Spesifikasiyalar
Məhsul Təsvir
Model MP913C1066-1
Seriyası MP913B / MP913C qapaq aktuatoru
Effektiv diafraqma sahəsi 45 sm²
İnme 100 mm
İşləmə Təzyiqi 0,21 – 0,91 bar
ماکس فشار 2,0 bar təhlükəsizlik həddi
Ətraf mühitin temperaturu -30°C-dən +70°C-ə
Mil birləşməsi M10
Hava bağlantısı 6 x 1 mm boru çənəsi
Material Poliasetal korpus, sinkla örtülmüş milli
Ölçü Təqribən 190 mm uzunluq (strokdan asılı olaraq dəyişir)
Çəki ~1,2 kq (təxmini sənaye standart aralığı)
Təsvir
Tətbiqlər
  • Kimya zavodları: Təhlükəsiz ventilyasiya və proses havası idarəetmə sistemlərini təmin edir
Xüsusiyyətlər
  • Döndərən diafraqmalı pnevmatik dizayn
  • Yüksək davamlılığa malik poliasetal korpus
  • Fabrikada əvvəlcədən quraşdırılmış bərkitmə sistemi
  • Sabit və dəqiq səpələnmə nəzarəti
  • Geniş temperatur müqavimət aralığı
ایشلر
  • Hava axını sistemləri üçün amortizatorun mövqeyini tənzimləyir
  • Pnevmatik təzyiqi mexaniki hərəkətə çevirir
  • İqlimləndirmə və havalandırma sistemlərində (HVAC) sabit havalandırma nəzarətini təmin edir
  • Sənaye avtomatlaşdırmasında hava axını tənzimlənməsini dəstəkləyir
Tez-tez verilən suallar
S1: MP913C1066-1 nə üçün istifadə olunur?
C1: HVAC və sənaye hava axını sistemlərində dəqiq amortizator nəzarəti üçün istifadə olunur.
S2: MP913C1066-1 çətin mühitlər üçün uyğundurmu?
S3: MP913C1066-1-in səpələnmə uzunluğu nə qədərdir?
A3: 100 mm uyğunlaşdırıla bilməyən səpələnmə uzunluğuna malikdir.