HONEYWELL MP913C1066-1 Toshqin qilish qurilmasi qutisi, yetkazib berishga tayyor
Mahsulot nomi: Dämpfer ishga tushiruvchi qutisi
Brend nomi: HONEYWELL
Model raqami: MP913C1066-1
Kelib chiqish mamlakati: AQSH
Kafolat: 12 oy
WhatsApp +86 18159889985
Elektron pochta [email protected]
Appurtenance:
  • Umumiy ko'rinish
  • Narx so'rovi uchun bog'laning
  • Texnik xususiyatlari
  • Tavsif
  • Qo'llanilishi
  • Xususiyatlari
  • Funktsiyalar
  • Tez-tez so'raladigan savollar
  • Qismiy hisob-kitoblari
  • Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
Brend nomi:
Honeywell
Model raqami:
MP913C1066-1
Махсулотнинг манзили:
AQSH
Qadoqlash tafsilotlari:
Asl yangi Zavod tomonidan sigillangan
Yetkazib berish muddati:
e'tiborlangan
To'lov shartlari:
T/T
Narx so'rovi uchun bog'laning
Savdo menejeri:
Stella
Elektron pochta yuboring:
[email protected]
WhatsApp orqali bog'lanish:
Texnik xususiyatlari
Element Tavsif
Model MP913C1066-1
Seriyasi MP913B / MP913C qo'zg'atgich (damper aktuator)
Foydali diaphragma maydoni 45 sm²
Bosim 100 mm
Ishlash bosimi 0,21 – 0,91 bar
Maksimal bosim xavfsizlik chegarasi: 2,0 bar
Shuvingar temperaturasi -30°C dan +70°C gacha
O'q ulanishi M10
Havo aloqasi 6 x 1 mm li naycha quvur uchi
Material Poliasetal korpus, galvanizlangan o'q
O'lchov Taxminan 190 mm uzunlik (yurishga qarab o'zgaradi)
Vazn ~1,2 kg (taxminiy sanoat standarti doirasi)
Tavsif
Qo'llanilishi
  • Kimyo zavodlari: Xavfsiz ventilyatsiya va texnologik havo boshqaruvi tizimlarini ta'minlaydi
  • Mashinasozlik: Avtomatlashtirilgan IAVH va sanoat havo oqimi tizimlarida foydalaniladi
Xususiyatlari
  • Aylanma diaphragmali pnevmatik dizayn
  • Yuqori chidamlilikka ega poliatsetal korpus
  • Zavodda oldindan o'rnatilgan qo'llab-quvvatlash tizimi
  • Barqaror va aniq yurish boshqaruvi
  • Keng haroratga chidamlilik doirasi
Funktsiyalar
  • Havo oqimi tizimlari uchun dampirning o'rnini sozlaydi
  • Pnevmatik bosimni mexanik harakatga aylantiradi
  • HVAC tizimlarida barqaror ventilyatsiya boshqaruvidan kafolat beradi
  • Sanoat avtomatlashtirishida havo oqimini tartibga solishni qo'llab-quvvatlaydi
Tez-tez so'raladigan savollar
S1: MP913C1066-1 nima uchun ishlatiladi?
J1: U HVAC va sanoat havo oqimi tizimlarida aniq dampir boshqaruvi uchun ishlatiladi.
S2: MP913C1066-1 qattiq sharoitlarga mos keladimi?
A2: Ha, u -30°C dan +70°C gacha ishlashda ishonchli va durust qurilgan.
S3: MP913C1066-1 ning yurish uzunligi qancha?
J3: U 100 mm o'zgartirib bo'lmasdigan yurish uzunligiga ega.