SIEMENS SIMADYN D БҮЛЭГТ БОЛОВСРУУЛАГЧ МОДУЛЬ 6DD1606-2AC0 Оригинал, шинэ
Бүтээгдэхүүний нэр: Процессорын модуль
Брэндийн нэр: Siemens
Загварын дугаар: 6DD1606-2AC0
Үндэсний газар: Герман
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18159889985
И-мэйл: [email protected]
Appurtenance:
  • Хойшоо тайлбар
  • Санал үнэлэлт хүлээн авах холбогч
  • Техникийн шаардлагууд
  • Тайлбар
  • Хэрэглээ
  • Шинж чанарууд
  • Функцууд
  • Түүн дээрх асуулт хариулт
  • Санал болгож буй бүтээлүүд
Хойшоо тайлбар
Брэндийн нэр:
Siemens
Загварын дугаар:
6DD1606-2AC0
Үндэсний газар:
Герман
Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл:
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа
Хүргэлтийн хугацаа:
Хүргэлтийн хугацаа: баазын нөөцөд байгаа
Төлбөрийн нөхцөл:
T/T
Санал үнэлэлт хүлээн авах холбогч
Борлуулалтын менежер:
Stella
Имэйл илгээх:
[email protected]
WhatsApp-аар холбогдох:
Техникийн шаардлагууд
Параметр
Тодорхойлолт
Загварын дугаар
6DD1606-2AC0
Бүтээгдэхүүний төрөл
PT20G Болоовсрондуулагч модуль
Системийн нийцэлт
Siemens SIMADYN D
Процессорын архитектур
16 бит (80C186 микропроцессор, 20 МГц)
Санах ой
128 КБ RAM, 16 КБ Flash ROM
Дигитал оролтууд
16 канал
Диджитал гаралтууд
16 канал
Оролтын хүчдэл (номинал)
Тогтмол гүйдэл 24 В
Тооцооны хүчдэлийн
Тогтмол гүйдэл 24 В
Харилцаа холбооны интерфейсүүд
PROFIBUS DP мастер/слейв, CAN шинэс, Ethernet, RS-232, RS-485
SITOR интерфейс
1 (тиристорын удирдлага / цахилгаан техник)
Программчлалын санах ойн слот
X50 (MS4x-ийн холбогдом санах ойн модули)
Хэмжээ (Ө x У x Ө)
Ойролцоогоор 160 мм × 225 мм × 219 мм
Баглаажуулалтын хэмжээ (өргөн × өндөр × гүн)
27,5 × 27,5 × 4,5 см (11,0 × 11,0 × 1,8 инч)
Өндөр (дундаж)
Цахилгаан хангамж
Тогтмол гүйдэл 24 В
Ашиглалтын температур
–25°C –с +60°C хүртэл (–13°F –с 140°F хүртэл)
Хадгалах температур
–40°C –с +85°C хүртэл (–40°F –с 185°F хүртэл)
Хамгаалалтын дүрэм
IP20
ROHS-ын хангамж
WEEE-ийн буцааж авах үүрэг
Зөвшөөрөгдөөгүй
Амьдралын циклийн бүтэн байдал
Бүтээгдэхүүний ангилал
D (Захиалгаар хиймэл бүтээд, индивидуал дизайн, дахин ашиглаж болмуйц)
Эх орны улс
Герман
Таможны тарифын дугаар
Тайлбар
Түүн Siemens 6DD1606-2AC0 sIMADYN D өндөр үр дүнтэй автоматжуулалтын платформд зориулж бүтээдсэн PT20G процессор модуль юм. Хүнд үйлдвэрлэлийн даалгавруудад зориулан төлөвлөгдсөн, 6DD1606-2AC0 модуль нь быстр арифметик ба логик бүтээдийн хүрдлүүрт 20 МГц-т ажилладаг 16‑бит 80C186 микропроцессорыг интеграцлуж байна . Энэ тусгай 6DD1606-2AC0 модуль нь түүний онцгой SITOR интерфейсийн тусламжтайгаар хөдөлгүүрт холбоотой функцүүд, моментаа удирдах, тиристорын хувиртагчийн удирдлагад гайхамшгийн чадвар үзүүлж байна sIMADYN D дэд хавтасны нэг слотын модуль бөлэг, 6DD1606-2AC0 хэрэглэгчдийн программаас хүрдлүүрт ба системийн прошивкас хүрдлүүрт MS4x санах ойн картыг хөөрхөн суулгаж ашиглаж байна, ийнхүү үлдэгдэл процессын ба хөдөлгүүрт системүүдийн төлөө надёжный ажиллагаа үзүүлж байна.
Хэрэглээ
Турбина ба зохицуулагч системүүд – Цахилгаан генерацийн үед уур, хийн турбинуудын зохицуулалт
Хүнд үйлдвэрлэл – Цемент, галт төмөр, цаас, текстиль боловсруулалтын шугамууд
Шинж чанарууд
бодит цагт ажиллахуйц 20 МГц-ийн ажиллах давтамжтай 16-бит 80C186 процесор
–25°C-с +60°C хүртэлх өргөн температурт төвсгөлт, хатуу үйлдвэрийн нөхцөлд тохиромжтой