MODÚL PRÓISEASÓRA SIEMENS SIMADYN D 6DD1606-2AC0 Bunaidh nua
Ainm Táirge: Modúl próiseála
Ainm Branda: Siemens
Cód Samhail: 6DD1606-2AC0
Doras chuí: An Ghearmáin
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18159889985
Ríomhphost: [email protected]
Appurtenance:
  • Achoimre
  • Teagmháil le haghaidh rátaí
  • Sonraíochtaí
  • Cur síos
  • Feidhmeanna
  • Gnéithe
  • Funtions
  • Ceisteanna Coitianta
  • Táirgí Molta
Achoimre
Ainm Branda:
Siemens
Cód Samhail:
6DD1606-2AC0
Doras chuí:
An Ghearmáin
Sonraí um phacáistiú:
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe
Am múchta:
Am soláthar nuair atá ar stoc
Téarmaí íocaíochta:
T/T
Teagmháil le haghaidh rátaí
Bainisteoir Díol:
Stella
Seol ríomhphost:
[email protected]
Teagmháil trí WhatsApp:
Sonraíochtaí
Paramadar
Sonraí teicniúla
Uimhir Modhún
6DD1606-2AC0
Cineál Ionlais
Módúl Próisióra PT20G
Comhoideachas na Córais
Siemens SIMADYN D
Tógáil an Phróiseálaí
16-bit (mícropróiseálaí 80C186 ag 20 MHz)
Cuimhne
128 KB RAM, 16 KB Flash ROM
Inpút Digiteacha
16 cainéal
Aschuir dhigiteacha
16 cainéal
Torthaí an Iarthair (measta)
DC 24 V
Voltas Aschur
DC 24 V
Comhthéacsanna Cumarsáide
PROFIBUS DP master/slave, CAN bus, Eiternéid, RS-232, RS-485
Comhéadan SITOR
1 (le haghaidh rialú thyristor / leictreonaic cumhachta)
Sloata Cuimhne Clárúcháin
X50 (Modúil Cuimhne plug-in MS4x)
Toisí (W x H x D)
Thart ar 160 mm × 225 mm × 219 mm
Dimensúin an Phacáiste (L × A × D)
27.5 × 27.5 × 4.5 cm (11.0 × 11.0 × 1.8 orlach)
Cainníocht (uaireanta)
0.849 kg (29.9 unca)
Fuaróir Cumhachta
DC 24 V
Teocht Oibriúcháin
ó -25°C go +60°C (-13°F go 140°F)
Teocht stórála
ó -40°C go +85°C (-40°F go 185°F)
Grádúl cosaint
IP20
Comhlachtú RoHS
Níl sé comhoiriúnach le RoHS
Oblagóirí Tógais Ar Ais WEEE
Níl ar fáil
Stádas an tsaolchórais
Díbríodh / Deireadh an tsaoil táirge ón 1 Meán Fómhair 2017
Dlí phróduct
D (Deartha ar iarratas, dearadh sainiúil, gan úsáid athuair)
Dúnad
An Ghearmáin
Uimhir Chláir na nGníomhartha Ceannachta
Cur síos
An Siemens 6DD1606-2AC0 is modúl próiseála PT20G atá deartha don ardghníomhaíocht-ardchumarsáid SIMADYN D. Deartha do thascanna tionsclaíochta dian, an 6DD1606-2AC0 modúl a chuireann in oibriú micreoproiseálaí 16‑bit 80C186 ag freastal ar 20 MHz le haghaidh próiseála gasta uimhriúil agus loighciúil . Is é an t- 6DD1606-2AC0 modúl seo a bhfuil a chuid feidhmiúchán go dtí an tiomáint, rialú torc, agus bainistíocht tiontaitheoirí taiscirt trí a chuid comhéadan SITOR sainiúil . Is modúl amháin-sloata é sa bhfóircead SIMADYN D, an 6DD1606-2AC0 a úsáideann cártaí cuimhne MS4x a chuirtear isteach le haghaidh cláirithe an úsáideora agus firmware an chórais, agus mar sin is oibrí oiriúnach é do chórais próisis agus tiomána a bhfuil sé ann cheana féin.
Feidhmeanna
Léictroinice poiblí – Rialú leithlíne-thristirí tháinéilte le líne do ghluaisteáin mhóra
Córas Turbín agus Rialtaithe – Rialú turbiní steame agus gáis i gcur cumhachta i bhfeidhm
Tionscal Tromchumhachtach – Línte próiseála tóir, cruach, páipéir agus téacsíl
Uathoibriú próisis – Reactairí ceimiceacha, córais báis fármach, línte próiseála bia
Gnéithe
próiseálaí 16-bit 80C186 le minicíocht oibriúcháin 20 MHz do bhrabhsáil i rith ama fíor-ama
Eagarthóir SITOR sainiomportha le nasc dhíreach le tristirí tháinéilte agus cábáiní cumhachta
16 ionchur digiteach + 16 aschur digiteach do leathnú éagsúil I/O
Caibidil cuimhne leathnaithe: 128 KB RAM + 16 KB Flash ROM
Toléráns leathan teochta ó –25°C go +60°C, oiriúnach do thimpeallachta tionsclaíocha doiléir