SIEMENS SIMADYN D FELDOLGOZÓ MODUL 6DD1606-2AC0 Eredeti, új
Termék neve: Feldolgozómodul
Márkanév: SIEMENS
Modellszám: 6DD1606-2AC0
Származásiország: Németország
Garancia: 12 hónap
Whatsapp: +86 18159889985
E-mail:[email protected]
Appurtenance:
  • Áttekintés
  • Kérjük, lépjen kapcsolatba árajánlatért
  • Specifikációk
  • Leírás
  • Alkalmazások
  • Jellemzők
  • Funkciók
  • GYIK
  • Ajánlott termékek
Áttekintés
Márkanév:
SIEMENS
Modellszám:
6DD1606-2AC0
Származásiország:
Németország
A csomagolás részletei:
Eredeti, új, gyári zárású
Szállítási idő:
Szállítási idő: raktáron lévő áru esetén
Kifizetési feltételek:
T/T
Értékesítési igazgató:
Stella
Küldjön e-mailt:
[email protected]
Kapcsolat WhatsApp-on:
Specifikációk
Paraméter
Specifikáció
Modellszám
6DD1606-2AC0
Termék típusa
PT20G processzormodul
Rendszer kompatibilitás
Siemens SIMADYN D
Processzor-architektúra
16 bites (80C186 mikroprocesszor 20 MHz-es órajelen)
Memória
128 KB RAM, 16 KB Flash ROM
Digitális Bemenetek
16 csatorna
Digitális kimenetek
16 csatorna
Bemeneti feszültség (névleges)
DC 24 V
Kimeneti feszültség
DC 24 V
Közművek kommunikációs felületei
PROFIBUS DP mester/szolga, CAN busz, Ethernet, RS-232, RS-485
SITOR interfész
1 darab (tirisztorvezérléshez / teljesítményelektronikához)
Programozási memóriahely
X50 (MS4x csatlakoztatható memóriamodulok)
Méretek (Sz x M x Mé)
Kb. 160 mm × 225 mm × 219 mm
Csomagolás méretei (szélesség × magasság × mélység)
27,5 × 27,5 × 4,5 cm (11,0 × 11,0 × 1,8 hüvelyk)
Tömeg (kb.)
0,849 kg (29,9 uncia)
Tápegység
DC 24 V
Működési hőmérséklet
–25 °C és +60 °C között (–13 °F és 140 °F között)
Tárolási hőmérséklet
–40 °C és +85 °C között (–40 °F és 185 °F között)
A védelem mértéke
IP20
RoHS szabályozásnak megfelelő
Nem megfelelő a RoHS-irányelvnek
WEEE – visszavételi kötelezettség
Nem Rendelkezésre Álló
Életciklus-státusz
Leállítva / A termék életciklusának vége 2017. október 1-jén
Termék osztály
D (Mérnöki szempontból rendelésre gyártott, egyedi tervezésű, nem újrahasznosítható)
Származási ország
Németország
Vámáruforgalmi szám
Leírás
A Siemens 6DD1606-2AC0 egy PT20G feldolgozómodul a SIMADYN D nagy teljesítményű automatizálási platformhoz. A modult igényes ipari feladatokra tervezték, és a 6DD1606-2AC0 modul egy 16 bites, 20 MHz-es működési frekvenciájú 80C186 mikroprocesszort tartalmaz, amely gyors aritmetikai és logikai feldolgozásra képes . Ez a speciális 6DD1606-2AC0 modul kiválóan alkalmas hajtással kapcsolatos funkciók, nyomatékvezérlés és tirisztoros konverterek kezelése számára a dedikált SITOR interfészén keresztül egyetlen foglalatot elfoglaló modul a SIMADYN D alállványban, a 6DD1606-2AC0 felhasználói programozáshoz és rendszerfirmware-hez csatlakoztatható MS4x memóriakártyákat használ, így megbízható munkalószerszám a régi típusú folyamat- és hajtási rendszerekhez.
Alkalmazások
Turbina- és szabályozórendszerek – Gőz- és gázturbinák szabályozása villamosenergia-termelésben
Nehézipari gyártás – Cement-, acél-, papír- és textilfeldolgozó sorok
Jellemzők
16 bites 80C186 processzor 20 MHz-es működési frekvenciával valós idejű teljesítményhez
16 digitális bemenet + 16 digitális kimenet sokoldalú I/O-bővítéshez
Kibővített memóriakapacitás: 128 KB RAM + 16 KB Flash ROM
Széles hőmérséklet-tartomány: –25 °C és +60 °C között, alkalmas kemény ipari környezetekhez