SIEMENS SIMADYN D MODULUS PROCESSORIS 6DD1606-2AC0 Originalis novus
Nomen producti: Modulus Processoris
Nomen marcae: Siemens
Numerus exemplaris: 6DD1606-2AC0
Terra Originis: Germania
Warranty: 12 menses
  • Conspectus
  • Contactus pro citatione
Conspectus
Nomen marcae:
Siemens
Numerus exemplaris:
6DD1606-2AC0
Terra Originis:
Germania
Particularia impaquetandi:
Originales nova Officina Sigillata
Tempus solutionis:
Tempus expeditionis, si in deposito
Conditiones solutionis:
T/T
Contactus pro citatione
Praepositus Venalium:
Stella
Mitte epistulam electronicam:
[email protected]
Contactus per Whatsapp:
Specificationes
Parameter
Specificatio
Numerus Exemplaris
6DD1606-2AC0
Product Type
Modulus Processoris PT20G
Compatibilitas Systematis
Siemens SIMADYN D
Architectura Processoris
16-bit (microprocessus 80C186 ad 20 MHz)
Memoria
128 KB RAM, 16 KB Flash ROM
Ingressus Digitales
16 canales
Emissiones Digitales
16 canales
Tensio Ingressus (nominata)
Tensio Directa 24 V
Output Voltage
Tensio Directa 24 V
Interfacies Communicationis
PROFIBUS DP dominus/servus, CAN bus, Ethernet, RS-232, RS-485
Interfascia SITOR
1 (ad regulandum thyristores / electronica potestatis)
Fissura Memoriae Programmationis
X50 (moduli memoriae MS4x cum conectoribus)
Dimensiones (L x A x P)
Circa 160 mm × 225 mm × 219 mm
Dimensiones imballagii (latitudo × altitudo × profunditas)
27,5 × 27,5 × 4,5 cm (11,0 × 11,0 × 1,8 pollicum)
Pondus (circa)
0,849 kg (29,9 unciae)
Fontem electricitatis
Tensio Directa 24 V
Temperatura operativa
ab −25°C usque ad +60°C (ab −13°F usque ad 140°F)
Temperatura recondita
ab −40°C usque ad +85°C (ab −40°F usque ad 185°F)
Gradus praesidium
IP20
Conformitate RoHS
Non ad normam RoHS
Obligationes reciperendi apparatus electricos et electronicos (WEEE)
Not Available
Status vitae
Desierunt produci / Finis cycli vitae producti ex die 1 Octobris 2017
Classis producti
D (Ad ordinem machinatum, designum ad usum speciale, non reutilizabile)
Patria Origin
Germania
Numerus Tariffarius Custodum
Descriptio
The Siemens 6DD1606-2AC0 est modulus processualis PT20G constructus pro altissimae performationis automationis platforma SIMADYN D. Ad arduas industriales functiones destinatus, hic 6DD1606-2AC0 modulus integrat microprocessorem 16‑bit 80C186 operantem ad 20 MHz ad celerem arithmeticam et logicam elaborationem . Haec specialis 6DD1606-2AC0 modulus praecipue excellit in functionibus quae ad motus pertinent, in torque regendo, et in gestionibus convertorum thyristorum per suam propriam interfaciem SITOR . Modulus unius‑scansoris in subcassette SIMADYN D, 6DD1606-2AC0 utitur cartis memoriae MS4x inserendis ad programmationem utentis et firmam systematis, eumque reddit fidelem opusculum pro antiquis systematis processualibus et motus.
Usus
Potentia Electronics – Regendo convertoribus thyristorum commutatis per lineam ad magnos impulsum
Eigenschaften
processor 16-bit 80C186 cum frequentia operativa 20 MHz ad praestationem in tempore reali
Interfacies SITOR dedicata ad connexionem directam ad conversores thyristorum et armarios potentiae
16 intritus digitales + 16 exitus digitales ad expansionem versatilis E/S
Capacitas memoriae extensa: 128 KB RAM + 16 KB Flash ROM
Tolerantia thermica lata ab –25°C usque ad +60°C, idonea ad aspera ambientes industriales