SIEMENS SIMADYN D İŞLEMCİ MODÜLÜ 6DD1606-2AC0 Orijinal yeni
Ürün adı: İşlemci Modülü
Marka Adı: Siemens
Model Numarası: 6DD1606-2AC0
Ürün ülkesi: Almanya
Garanti: 12 Ay
Whatsapp: +86 18159889985
Email: [email protected]
Appurtenance:
  • Genel Bakış
  • Teklif için iletişime geçin
  • Özellikler
  • Açıklama
  • Uygulamalar
  • Özellikler
  • Fonksiyonlar
  • SSS
  • Önerilen Ürünler
Genel Bakış
Marka Adı:
Siemens
Model Numarası:
6DD1606-2AC0
Ürün ülkesi:
Almanya
Paketleme Detayları:
Orijinal yeni Fabrika Mühürü
Teslim Süresi:
Stokta teslim süresi
Ödeme Şartları:
T\/T
Teklif için iletişime geçin
Satış Yöneticisi:
Stella
Bir e-posta gönderin:
[email protected]
Whatsapp üzerinden iletişime geçin:
Parametre
Özelliği
Model Numarası
6DD1606-2AC0
Ürün Tipi
PT20G İşlemci Modülü
Sistem Uyumluluğu
Siemens SIMADYN D
İşlemci Mimarisi
16 bit (20 MHz’lik 80C186 mikroişlemci)
Bellek
128 KB RAM, 16 KB Flash ROM
Dijital Girdiler
16 kanal
Dijital çıkışlar
16 kanal
Giriş Gerilimi (anma değeri)
DC 24 V
Çıkış Gerilimi
DC 24 V
İletişim arabirimleri
PROFIBUS DP ana/uydu, CAN veri yolu, Ethernet, RS-232, RS-485
SITOR Arayüzü
1 (tristör kontrolü / güç elektroniği için)
Programlama Bellek Yuvası
X50 (MS4x takılabilir bellek modülleri)
Boyutlar (G x Y x D)
Yaklaşık 160 mm × 225 mm × 219 mm
Paketleme Boyutları (G × Y × D)
27,5 × 27,5 × 4,5 cm (11,0 × 11,0 × 1,8 in)
Ağırlık (yaklaşık)
0,849 kg (29,9 oz)
Güç Kaynağı
DC 24 V
Çalışma sıcaklığı
-25 °C ila +60 °C (-13 °F ila 140 °F)
Depolama Sıcaklığı
-40 °C ila +85 °C (-40 °F ila 185 °F)
Koruma derecesi
IP20
Rohs Uyumluluk
RoHS uyumlu değil
WEEE Geri Toplama Yükümlülükleri
Müsait değil
Yaşam Döngüsü Durumu
Devam etmiyor / Ürün yaşam döngüsünün sonu: 1 Ekim 2017 tarihi itibarıyla
Ürün sınıfı
D (Müşteriye özel sipariş üzerine tasarlanmış, özel tasarım, yeniden kullanılamaz)
Menşei Ülkesi
Almanya
Gümrük Tarife Numarası
Açıklama
The Siemens 6DD1606-2AC0 sIMADYN D yüksek performanslı otomasyon platformu için geliştirilen bir PT20G işlemci modülüdür. Talepkar endüstriyel görevler için tasarlanan bu 6DD1606-2AC0 modül, hızlı aritmetik ve mantıksal işlem yapmak üzere 20 MHz’de çalışan 16 bitlik 80C186 mikroişlemciye sahiptir . Bu özel 6DD1606-2AC0 modül, özel SITOR arayüzü aracılığıyla tahrik ile ilgili fonksiyonlar, tork kontrolü ve tristör dönüştürücü yönetimi konularında üstün performans gösterir sIMADYN D alt rafında tek yuvalı bir modül olan 6DD1606-2AC0 kullanıcı programlaması ve sistem firmware’i için tak-çıkartılabilir MS4x bellek kartları kullanır; böylece eski süreç ve tahrik sistemleri için güvenilir bir iş atı haline gelir.
Uygulamalar
Türbin ve Regülatör Sistemleri – Elektrik üretiminde buhar ve gaz türbinlerinin regülasyonu
Ağır Sanayi Üretimi – Çimento, çelik, kağıt ve tekstil işleme hatları
Süreç otomasyonu – Kimyasal reaktörler, ilaç sanayisinde partili sistemler, gıda işleme hatları
gerçek zamanlı performans için 20 MHz çalışma frekansına sahip 16 bitlik 80C186 işlemci
Tiristör dönüştürücülerine ve güç panolarına doğrudan bağlantı için özel SITOR arayüzü
çeşitli giriş/çıkış genişletmeleri için 16 dijital giriş + 16 dijital çıkış
Genişletilmiş bellek kapasitesi: 128 KB RAM + 16 KB Flash ROM
–25°C ile +60°C arasında geniş sıcaklık dayanımı; zorlu endüstriyel ortamlara uygundur