SIEMENS SIMADYN D MODULE KA PROCESSOR 6DD1606-2AC0 Cusub oo Ka Dhexeeya
Magaca Alaabta: Mooduulka muhasib
Magaca Brand: Siemens
Lambarka Modelka: 6DD1606-2AC0
Dalka kaleyska: Jermuun
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18159889985
Iimaylka: [email protected]
Appurtenance:
  • Faahfaahin
  • La xiriir ku saabsan qorshaha
  • Xoggaarka
  • Sharaxaad
  • Codsiyada
  • Saxda ah
  • Funkushenaha
  • Dhibaatooyinka soo galay
  • Bixiyo Oo La Sameeyo
Faahfaahin
Magaca Brand:
Siemens
Lambarka Modelka:
6DD1606-2AC0
Dalka kaleyska:
Jermuun
Furaha Talaalada:
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah
Wakhtiga aad ugu yaraysid:
Wakhtiga soo guurinta marka la jirto magaalo
Shurtida Casirada:
T/T
La xiriir ku saabsan qorshaha
Mudirka Biyaha:
Stella
Ii email:
[email protected]
Xiriirka WhatsApp:
Xoggaarka
Meesha
Faahfaahinta
Lambarka Model
6DD1606-2AC0
Nooca Alaabta
Moduulka Muhimilka PT20G
La Xidhiidhka Nidaamka
Siemens SIMADYN D
Taksiyadda qalabka xukunka
16-bit (mikroprosesor 80C186 ee 20 MHz)
Xoggaalka
128 KB RAM, 16 KB Flash ROM
Galiyada Diijitaal
16 Kanaal
Khariijinta Elektroniga ah
16 Kanaal
Jihaadka Gudaha (la qoray)
DC 24 V
Xaalada Dibadda
DC 24 V
Qaybood Xiriirka
PROFIBUS DP maaster/slayv, CAN bus, Ethernet, RS-232, RS-485
SITOR Interface
1 (boodhka thyristor / elektronikada xisabta)
Kuwa Kaa Dib Ugu Dhawaaqaynaya
X50 (MS4x kuwa ka dhawaaqaynaya)
Dhamaan (W x H x D)
Dhammaan 160 mm × 225 mm × 219 mm
Qaybta Qaabka (W x H x D)
27.5 × 27.5 × 4.5 cm (11.0 × 11.0 × 1.8 in)
Wadar (Takhasusno)
0.849 kg (29.9 oz)
Koronto
DC 24 V
Caano Caano
–25°C ilaa +60°C (–13°F ilaa 140°F)
Dhammaadka ammarta
–40°C ilaa +85°C (–40°F ilaa 185°F)
Laabooyinka badbaadaha
IP20
Xaqiijinta RoHS
Lama jiro RoHS
Xafladka WEEE
Lama heli karo
Xaaladda Hay'adda
Lagu guulaystay / Dhammaadka Hay'adda Bu'uga ah ka hor inta ugu dambeeyo October 1, 2017
Qaybka Qalabka
D (La sameeyay si gaar ah, la sameeyay si gaar ah, lama fayrino)
Dalka guurka
Jermuun
Lambarka Cusubka Dhaqanka
Sharaxaad
Waxaa Siemens 6DD1606-2AC0 waa moduulka muhimka ah ee PT20G la sameeyay si loo xusso platformka SIMADYN D ee ku saabsan qalabka. La sameeyay si loo xusso shaqooyinka industriyada ku jira waxyaabaha ku saabsan, 6DD1606-2AC0 moduulkii wuxuu leeyahay microprocessor 16-bit ee 80C186 oo la sameeyay si loo xusso 20 MHz ilaa aritmetik iyo ujeednimo la xiriirayo waa qaybta caadiga ah ee 6DD1606-2AC0 moduulkii wuxuu ku saabsan shaqooyinka ku saabsan dhaqanka, koornta, iyo hantida thyristor ee la sameeyay si loo xusso taasoo la sameeyay si loo xusso taasoo la sameeyay si loo xusso SITOR . Waa moduulka kala duwan ee ku jira subrackka SIMADYN D, 6DD1606-2AC0 wuxuu isticmaalaa kartiyooyinka MS4x ee la sameeyay si loo xusso ilaa codkii ugaaraha iyo firmware ee systemka, taasoo waxay ku saabsanayaan shaqooyinka ku saabsan hay'adda bu'uga iyo dhaqanka.
Codsiyada
Usoonka Isgaarsiinta Waa Dheer – Xariirka sementa, dhahabta, warqiga, iyo xariirka libaaxda
Saxda ah
mushakilka 16-bit ee 80C186 ee leh taaj baaritaanka 20 MHz si loo sameeyo shuqulka mara kasta