Bently Nevada 200350-12-00-CN პიეზოელექტრული აჩქარების მეასობი
Პროდუქტის სახელი: Პიეზოელექტრული აჩქარების მეასობი
Სავაჭრო მარკა: Ბენტლი ნევადა
Მოდელის ნომერი: 200350-12-00-CN
Წარმოშობის ადგილი: Შეერთებული შტატები
Გარანტია: 12 თვე
Ვოსტაპ: +86 18020776782
Ელ.ფოსტა: [email protected]
Appurtenance:
  • Ზოგადი მიმოხილვა
  • Აღწერა
  • Დაგვიკავშირდით
  • Კომერციული პირობები
  • Პროდუქტის დეტალები
  • Ფუნქციები
  • Მთავარი მახასიათებლები
  • Ხშირად დასმული კითხვები
  • Რეკომენდებული პროდუქტები
Ალტერნატიული სახელი
Bently Nevada 200350 სეისმური აჩქარების მეასანის სერია
Სამრეწველო პიეზოელექტრული ვიბრაციის სენსორი (100 мВ/გ)
Trendmaster Pro-თან თავსებადი აჩქარების მეასანი
M8 ლეპეშის მიმაგრების სეისმური ვიბრაციის ტრანსდუსერი
Აღწერა
Დაგვიკავშირდით
Გაყიდვები
Ელ. ფოსტა
Ვაცაპ
Ჯიმ პეი
[email protected]
Კომერციული პირობები
Მინიმალური შეკვეთის რაოდენობა
1 ცალი
Ფასი
Დამოკიდებული ვინის მიერ
Გაყიდვის პაკეტირების დეტალები
Ორიგინალური, ახალი, საწარმოს მიერ დამუხტული
Მიწოდების ვადა
3–7 დღე
Გადახდის პირობები
T/T
Გადაზიდვის მეთოდი
DHL / FedEx / UPS / TNT
Მიწოდების შესაძლებლობა
Მიუწვდელი
Პროდუქტის დეტალები
Მწარმოებელი Ბენტლი ნევადა
Პროდუქტის ტიპი Პიეზოელექტრული აჩქარების მეასობი
Ნაწილის ნომერი 200350-12-00-CN
Განზომილებები 2x2x4.8 სმ
Წონა 0.06კგ
Გადაცემის ადგილი Xiamen, ჩინეთი
Სამშენებლო ქვეყანა Აშშ
Გრძნობადობა 100 мВ/გ ±20%
Საბინაო მასალა Უჟანგავი ფოლადი
Სამონტაჟო ტიპი M8x1.25 ლეპტოპის მიბმის სტანდარტი
Ალტერნატიული მონტაჟი ¼-28 დაკბილვის ხვრელი ფსკერზე
Კონექტორის ტიპი Ზედა მონტაჟის 2 კონტაქტიანი MIL-C-5015
Სააგენტოების დამტკიცებები Ქვეყნის მიხედვით დამტკიცებული
Შეზომვის დიაპაზონი ± 50 გ
Ამპლიტუდის ხაზოვანობა ± 1%
Საერთო სიხშირის ელექტრო ხმაური 350 µг
Გამოსატანი ბიასის ძაბვა 8–12 В მუდმივი დენი
Წარმომქმნელი ძაბვა 18–28 В მუდმივი დენი
Მუდმივი დენის წარმოშობა 2–20 მА
Ფუნქციები
  • Ზომავს მანქანის კორპუსის ვიბრაციის აჩქარებას
  • Აძლევს რეალური დროის ვიბრაციის მონაცემებს მდგომარეობის მონიტორინგის სისტემებს
  • Ხელს უწყობს პრედიქტიულ მომსახურებასა და მანქანების ჯანმრთელობის დიაგნოსტიკას
  • Პიეზოელექტრული ტექნოლოგიის გამოყენებით მეхანიკური ვიბრაციის ელექტრულ სიგნალებად გარდაქმნას
Მთავარი მახასიათებლები
  • Სიზუსტის უზრუნველყოფის მიზნით პიეზოელექტრული შეგრძნების ტექნოლოგია
  • Ჰერმეტულად დახურული ნეიროსგამძლე ფოლადის კორპუსი სიმტკიცისა და გარემოს დასაცავად
  • Ფართო სიხშირის დიაპაზონი: 0.5 ჰც–დან 10 000 ჰც-მდე (30–600 000 cpm)
  • Შესაძლებლობა გაზომვის: ±50 g საერთო სამრეწველო გამოყენებისთვის
  • Დაბალი სპექტრული ხმაური: 350 µg სუფთა სიგნალის გამოტანისთვის
  • Სამუშაო წამყვანი ძაბვა: 18–28 VDC და 2–20 mA მუდმივი დენი
  • Ქვეყნის მიხედვით აღიარება მიმარებულ რეგიონებში რეგულატორული შესატყვისობის მიზნით
  • Მძლავრი კონსტრუქცია მკაცრი ინდუსტრიული გარემოსთვის
Ხშირად დასმული კითხვები
Კითხვა 1: შეიძლება თუ არა 200350-12-00-CN მაგნიტური ფუძეების გამოყენებით?
Კითხვა 2: რა არის 200350-12-00-CN-ის მგრძნობელობა?
Პასუხი 2: 200350-12-00-CN მგრძნობელობა შეადგენს 100 მვ/გ ±20%.