Πιεζοηλεκτρικό επιταχυνσιόμετρο Bently Nevada 200350-12-00-CN
Όνομα Προϊόντος: Πιεζοηλεκτρικός αισθητήρας επιτάχυνσης
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 200350-12-00-CN
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
Appurtenance:
  • Επισκόπηση
  • Περιγραφή
  • Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Εμπορικοί Όροι
  • Λεπτομέρειες προϊόντος
  • Λειτουργίες
  • Κύρια Χαρακτηριστικά
  • Συχνές Ερωτήσεις
  • Συνιστώμενα Προϊόντα
Εναλλακτικό όνομα
Πιεζοηλεκτρικό σεισμικό επιταχυνσιόμετρο σειράς Bently Nevada 200350
Βιομηχανικός πιεζοηλεκτρικός αισθητήρας δόνησης (100 mV/g)
Συμβατό επιταχυνσιόμετρο Trendmaster Pro
Σεισμικός μετατροπέας δόνησης με κολλητό προσάρτηση M8
Περιγραφή
Αυτό το μοντέλο χρησιμοποιεί ένα πιεζοηλεκτρικό στοιχείο ανίχνευσης που τοποθετείται σε ερμητικά σφραγισμένο κέλυφος από ανοξείδωτο χάλυβα, διασφαλίζοντας σταθερή απόδοση σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα. Δημιουργεί φορτίο ανάλογο προς την επιτάχυνση της ταλάντωσης, το οποίο μετατρέπεται σε σήμα εξόδου 100 mV/g ±20% για ακριβή παρακολούθηση.
Επικοινωνήστε μαζί μας
Πωλήσεις
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο
WhatsApp
Τζιμ Πέι
[email protected]
Εμπορικοί Όροι
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας
1 ΤΕΜΑΧΙΟ
Τιμή
Επικοινωνήστε με την Winnie
Λεπτομέρειες Συσκευασίας
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο
Χρόνος παράδοσης
3–7 ημέρες
Όροι Πληρωμής
T/T
Μέθοδος Αποστολής
DHL / FedEx / UPS / TNT
Ικανότητα προμήθειας
Σε απόθεμα
Λεπτομέρειες προϊόντος
Κατασκευαστής Bently Nevada
Τύπος Προϊόντος Πιεζοηλεκτρικός αισθητήρας επιτάχυνσης
Αριθμός Μέρους 200350-12-00-CN
Διαστάσεις 2x2x4,8εκ.
Βάρος 0,06 kg
Τοποθεσία αποστολής Xiamen, China
Χώρα προέλευσης ΗΠΑ
Ευαισθησία 100 mV/g ±20%
Υλικό στεγαστήρα Ανοξείδωτο χάλυβα
Τύπος Στερέωσης Μ8x1.25 Προσαρμογή με κολλητικό πείρο
Εναλλακτική μέθοδος στερέωσης κοιλότητα με σπείρωμα ¼-28 στο κάτω μέρος
Τύπος Συνδέσμου 2-ακροδέκτης σύνδεση MIL-C-5015 τοποθετημένος στο πάνω μέρος
Έγκρισης Αρχών Εγκρίσεις ειδικές για κάθε χώρα
Εύρος συχνοτήτων 30–600.000 cpm (0,5–10.000 Hz)
Εύρος μέτρησης ± 50 g
Γραμμικότητα αμπλιτούδας ± 1%
Συχνότητα συντονισμού με τοποθέτησης 1500 kcpm (25 kHz)
Ευρύφασμα Ηλεκτρικός Θόρυβος 350 µg
Τάση Προφόρτισης Εξόδου 8 έως 12 VDC
Τροχιαία άλμα 18 έως 28 VDC
Διέγερση με Σταθερό Ρεύμα 2 έως 20 mA
Λειτουργίες
  • Μετρά την επιτάχυνση της ταλάντωσης του περιβλήματος της μηχανής
  • Παρέχει πραγματικά δεδομένα ταλάντωσης για συστήματα παρακολούθησης της κατάστασης
  • Υποστηρίζει προληπτική συντήρηση και διαγνωστικά υγείας των μηχανημάτων
  • Μετατρέπει μηχανικές ταλαντώσεις σε ηλεκτρικά σήματα χρησιμοποιώντας πιεζοηλεκτρική τεχνολογία
Κύρια Χαρακτηριστικά
  • Πιεζοηλεκτρική τεχνολογία αισθητήρα για ακριβή μέτρηση ταλαντώσεων
  • Αεροστεγής θήκη από ανοξείδωτο χάλυβα για ανθεκτικότητα και προστασία από το περιβάλλον
  • Μοντάρισμα με κολλητό πείρο M8x1.25 για γρήγορη εγκατάσταση χωρίς εργαλεία
  • Ευρύ εύρος συχνοτήτων: 0,5 Hz έως 10.000 Hz (30–600.000 cpm)
  • Λειτουργική τροφοδοσία: 18–28 VDC με σταθερό ρεύμα 2–20 mA
  • Ανθεκτική κατασκευή για ακριβιαία βιομηχανικά περιβάλλοντα
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1: Μπορεί το μοντέλο 200350-12-00-CN να χρησιμοποιηθεί με μαγνητικές βάσεις;
Ερώτηση 2: Ποια είναι η ευαισθησία του 200350-12-00-CN;
Α2: Η 200350-12-00-CN έχει ευαισθησία 100 mV/g ±20%.