Bently Nevada 200350-12-00-CN Accelerometer ee Piezoelectric
Magaca Alaabta: Accelerometer ee Piezoelectric
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 200350-12-00-CN
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Appurtenance:
  • Faahfaahin
  • Sharaxaad
  • Lacagtag macluumaadood
  • Shuruudaha Biyoolka
  • Tafsiilada Bixi
  • Funkushenaha
  • Fursadaha koodu
  • Dhibaatooyinka soo galay
  • Bixiyo Oo La Sameeyo
Magaca Kala duwan
Qalabka Bently Nevada 200350 ee Kala Dhaqaaqda Seismik
Qalabka Istaagga Kala Dhaqaaqda ee Isku Dhaqaaqda (100 mV/g)
Qalabka Kala Dhaqaaqda ee La Xiriira Trendmaster Pro
Qalabka Kala Dhaqaaqda ee Isku Dhaqaaqda ee La Xiriira M8
Qalabka Kala Dhaqaaqda ee Isku Dhaqaaqda ee Istaagga Guud (200350-12-00-CN)
Sharaxaad
Lacagtag macluumaadood
Boos
Email
Whatsapp
Jim Pei
[email protected]
Shuruudaha Biyoolka
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta
1 Laga soo guuray
Qeyb
Ku xiriir Winnie
Faahfaahinta baakadaha
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah
Waqtiga gaarsiinta
3–7 maalmood
Shuruudaha lacag bixinta
T/T
Habka dhoofinta
DHL / FedEx / UPS / TNT
Awoodda sahayda
Waxaa lagaa sameeyo
Tafsiilada Bixi
Magaca alaabta Bently Nevada 200350-12-00-CN Accelerometer ee Piezoelectric
Sameynta Bently Nevada
Nooca Alaabta Accelerometer ee Piezoelectric
ISIMKA QOOR 200350-12-00-CN
Cabbirrada 2x2x4.8cm
Miisaanka 0.06kg
Goobta la soo diray Xiamen, Siin
Dalka guurka Dhalinyarada Amerikanka
Raadin 100 mV/g ±20%
Shacabka ciidanka Birta Aan Lahayn
Nooca Socodka Qorsho la xidhiidha karaa M8x1.25 oo la xidhiidha karaa
Qoobka La Siiyo Kuwaan Ee Kala Duwan guriga la siiyo ¼-28 ee ku jira qalabka hoose
Nooc casriga Guriga la siiyo ee ku jira qalabka sare ee 2-pin MIL-C-5015
Ishooyinka Hay'adda Xaqiijinta ku saabsan gobolka
Xadka Joogtada 30-600,000cpm(0.5-10,000Hz)
Dhaqanka La Qeexay ± 50 g
Tahsiihka Amplitude ± 1%
Tirada Dhaqanka Lagu Xidhiidhay 1500 kcpm(25 kHz)
Khaasirka Elektrikada Waa Badan 350 µg
Jihaadka Kala Dhexaadka Eegta 8 ilaa 12 VDC
Waddo Elextrikada 18 ilaa 28 VDC
Dhaqmeeyo Dhexdooda Iyo Xagga Dhexe 2 ilaa 20 mA
Funkushenaha
  • Ku xisaabinaya xirfadda qabashada dhinaca gacmaha mashinada
  • Ugu siiya waraabo ee xaqiijinta xirfadda oo la isticmaalo si ay ugu hortagto xirfadda mashinada
  • Waxay ku saabsataa dhaqmeeyo ka dambeeya iyo fikradaha ku saabsan ee xirfadda mashinada
Fursadaha koodu
  • 100 mV/g ±20% kaalinta si ay ugu sameeyo isku dhafan karaa oo la isticmaalo
  • qaabka xidhiidhka oo la xidhiidhaa ¼-28 si loo xidhiidho qalabka magneetik
  • Qaabka farsamka weyn: 0.5 Hz ilaa 10,000 Hz (30–600,000 cpm)
  • Qaabka qiyaasta: ±50 g si loo isticmaalo qalabka iyo qalabka dhinaca badan
  • Qaabka dhaqameed weyn: ±1% si loo qiyaaso qeexitaanka amplituud
  • Xadgudubka weyn ee broadband: 350 µg si loo qaado qiyaasta caadi ah
  • Qaabka isticmaalka: 18–28 VDC iyo 2–20 mA oo dhaqameed
  • Lagu guurayay si loo dhisay oo lagu dhisay karo Trendmaster Pro
  • Quruxda la xidhiidhin ee ku saabsan xaaladaha dhaqan leh ee dhaqan leh
Dhibaatooyinka soo galay
Su’aal 1: Ma 200350-12-00-CN waxa uu isticmaali karaa qaybaha magneetik?
Su’aal 2: Waa maxay xisbiyadda 200350-12-00-CN?
A2: Waa 200350-12-00-CN wuxuu leeyahay xisbiyad 100 mV/g ±20%.