Accelerometrum Piezoelectricum Bently Nevada 200350-12-00-CN
Nomen producti: Accelerometrum Piezoelectricum
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 200350-12-00-CN
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
  • Descriptio
  • Nos Contace
  • Conditiones Commercii
  • Producti Details
  • Functiones
  • Principales Notae
  • FAQ
  • Producta Commendata
Nomen Alterum
Bently Nevada 200350 Series accelerometrum sismicum
Sensor vibrationalis piezoelectricus industrialis (100 mV/g)
Accelerometrum compatibile cum Trendmaster Pro
Transductor vibrationalis sismicus cum montatura adhesiva M8
Accelerometrum vibrationalis industrialis ad usus generales (200350-12-00-CN)
Descriptio
Hoc modello utitur elemento sensorio piezoelectrico inclusum in corpore hermetice clauso ex accipitro inox, quod stabilem operationem in asperis ambientibus industrialibus praebet. Generat vim electricam proportionalem accelerationi vibrationis, quae convertitur in signum output 100 mV/g ±20% ad praecisam supervisionem.
Nos Contace
Sales
Epistula Electronica
WhatsApp
Iimus Pei
[email protected]
Conditiones Commercii
Minimum quantitas ordinis
1 piece
Pretium
Contactus pro Winnie
Singula Packaging
Originales nova Officina Sigillata
Tempus Traditionis
3–7 dies
Condiciones solutionis
T/T
Shipping modum
DHL / FedEx / UPS / TNT
Capacitas Supplicandi
In stirpe
Producti Details
Nomen Producti Accelerometrum Piezoelectricum Bently Nevada 200350-12-00-CN
Fabricator Bently Nevada
Product Type Accelerometrum Piezoelectricum
Numerus partis 200350-12-00-CN
Dimensiones 2x2x4.8cm
Pondus 0.06kg
Locus navandi Xiamen, Sinae
Patria Origin USA
Sensitivitas 100 mV/g ±20%
Material Domus Diver
Mounting Type M8x1.25 Adhesivum Stud Mount
Adfixio Alterna foramen filetatum ¼-28 in fundo
Typus coniunctionis Conector duplex MIL-C-5015 adpositus in summo
Approbitationes Agenotorum Approbationes specifiae pro singulis regionibus
Frequens Ambitus 30–600 000 cpm (0,5–10 000 Hz)
Campus Mensurae ±50 g
Linearitas Amplitudinis ± 1%
Frequencia Resonantia Adfixa 1500 kcpm (25 kHz)
Rumor Electricus Latus 350 µg
Tensio Praeoccupans Exitus 8 ad 12 VDC
Tensio excitātrīx 18 ad 28 VDC
Excitatio Currentis Constantis 2 ad 20 mA
Functiones
  • Metitur accelerationem vibrationis carapacis machinae
  • Praebet data vibrationis in tempore reali pro systematibus supervisionis status
  • Favet manutenTIONI praedictivae et diagnosticis valetudinis machinarum
  • Conversionem vibrationis mechanicae in signa electrica per technologiam piezoelectricam efficit
  • Adiuvat integrationem cum systematibus Trendmaster Pro (cartae intrantis directae)
Principales Notae
  • Technologia sensus piezoelectrici pro exacta vibrationis mensura
  • sensibilitas 100 mV/g ±20% pro fideli signi emissione
  • Custodia ex acrio inoxidabili hermetice inclusa pro durabilitate et protectione contra elementa
  • Mons adhesivus filetus M8x1.25 pro cito et sine instrumentis conlocando
  • optio conlocandi filetata ¼-28 pro compatibilitate cum basi magnetica
  • Latus ambitus frequentialis: 0,5 Hz ad 10 000 Hz (30–600 000 cpm)
  • Ambitus mensurae: ±50 g pro applicationibus industrialibus communibus
  • Alta linearitas: ±1% accuratio amplitudinis
  • Parvus rumorem latibande: 350 µg pro nitido signali exsitu
  • Excitatio operativa: 18–28 VDC cum constanti currente 2–20 mA
  • Approbationes regionales pro conformitate regulativa in regionibus designatis
  • Concipitur pro integratione in systema Trendmaster Pro
  • Fabricatio fortis pro ambientibus industrialibus duriusculis
FAQ
Q1: Num 200350-12-00-CN cum basibus magneticis uti potest?
Q2: Quae est sensibilitas modello 200350-12-00-CN?
A2: 200350-12-00-CN habet sensibilitatem 100 mV/g ±20%.