ဘင်တလီ နီვာဒါ 200350-12-00-CN ပိုလီဇီလက်ထရစ် အရှိန်မှုန်ဝါးမှုန်ခေါင်း
ထုတ်ကုန်အမည်: ပိုလီဇီလက်ထရစ် အရှိန်မှုန်ဝါးမှုန်ခေါင်း
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 200350-12-00-CN
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
Appurtenance:
  • အကြ overview
  • ဖော်ပြချက်
  • ကျွန်ုပ်တို့အား ဆက်သွယ်ပါ
  • ကုန်သွယ်ရေး အခြေအနေများ
  • ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်
  • လုပ်ဆောင်ချက်များ
  • အဓိက လက္ခဏာများ
  • မေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ
  • အကြံပေးထားသော ထုတ်ကုန်များ
အခြားအမည်
Bently Nevada 200350 စီးရီး မြေငလ်အဲလက်ထရိုမီတာ
Trendmaster Pro နှင့် သဟဇာတဖြစ်သော အဲလက်ထရိုမီတာ
M8 ကပ်စွဲမှုအမျှင်မှုန် မြေငလ်ကြွေးမော်မှု အဲလက်ထရိုမီတာ
ဖော်ပြချက်
ဒီမော်ဒယ်ဟာ အပူပြင်းတဲ့ စက်မှုပတ်ဝန်းကျင်မှာ တည်ငြိမ်တဲ့ စွမ်းဆောင်ရည်ကို အာမခံတဲ့ ပိတ်ထားတဲ့ မော်ဒယ်အိတ်ထဲမှာ နေရာချထားတဲ့ piezoelectric အာရုံခံ အစိတ်အပိုင်းကို သုံးပါတယ်။ ၎င်းသည် တုန်ခါမှု အရှိန်မြှင့်ခြင်းနှင့် အချိုးကျသော အားသွင်းမှုတစ်ခု ထုတ်ပေးပြီး တိကျသော စောင့်ကြည့်မှုအတွက် 100 mV/g ± 20% output signal အဖြစ် ပြောင်းလဲပေးသည်။
ကျွန်ုပ်တို့အား ဆက်သွယ်ပါ
ရောင်းချမှု
အီးမေးလ်
ဝှပ်စ်အက်ပ်
ဂျင်း ပေ
[email protected]
ကုန်သွယ်ရေး အခြေအနေများ
အနည်းဆုံးရောင်းချမှတ်အရေအတွက်
တစ်တုံး
ဈေးနှုန်း
ဝင်နီနှင့် ဆက်သွယ်ပါ
ထုပ်ပိုးမှုအသေးစိတ်
မူရင်းအသစ် စက်ရုံဖြင့်ပိတ်ပေးထားခြင်း
ပို့ဆောင်မှုကာလ
၃–၇ ရက်
ငွေပေးချေမှု အစည်းအဝေး
T⁄T
ပို့ဆောင်မှုနည်းလမ်း
DHL / FedEx / UPS / TNT
ပေး supply အစွမ်း
စတော့ရှိသည်
ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်
ထုတ်လုပ်သူ Bently Nevada
ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား ပိုလီဇီလက်ထရစ် အရှိန်မှုန်ဝါးမှုန်ခေါင်း
အရွယ်အစား 2x2x4.8cm
အလေးချိန် 0.06kg
ပေးပို့ရမည့် နေရာ ဆီယာမ်၊ တရုတ်
မူရင်းနိုင်ငံ အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
လွန်ခွဲမှု 100 mV/g ±20%
အိမ်အခန်းပစ္စည်း သံမဏိ
ထိပ်ထိုးအမျိုးအစား M8x1.25 Adhesive Stud Mount
အခြားတပ်ဆင်နည်းများ အောက်ခြေတွင် ¼-၂၈ အမျှင်ပါသော အိုင်ပ်
ချိတ်ဆက်မှု အမျိုးအစား အထက်ဘက်တွင်တပ်ဆင်ထားသော ၂-ချောင်းပင် MIL-C-5015
အေဂျင်စီများ၏ အတည်ပြုခြင်းများ တိုင်းပြည်အလိုက် ခွင့်ပြုချက်များ
ကြိမ်နှုန်းအကွာအဝေး ၃၀–၆၀၀,၀၀၀ cpm (၀.၅–၁၀,၀၀၀ Hz)
တိုင်းတာမှုအကွာအဝေး ± 50 g
အများကြီးခြင်း မှန်ကန်မှု ± 1%
တပ်ဆင်ထားသည့် ရှိန်ခါမှုအမြင့်ဆုံးအချိန် ၁၅၀၀ kcpm (၂၅ kHz)
Broadband လျှပ်စစ်သံ ၃၅၀ မိုက်ခရိုဂရမ်
ထွက်ပေးသည့် ဘိုင့်အား ဗို့အား 8 မှ 12 VDC
စတင်လှုံ့ဆော်မှု ဗိုဲ့အား 18 မှ 28 VDC
အဆက်မပြတ်စီးဆင်းမှု 2 မှ 20 mA
လုပ်ဆောင်ချက်များ
  • စက်အဖုံးရဲ့ တုန်ခါမှု အရှိန်ကို တိုင်းတာခြင်း
  • အခြေအနေ စောင့်ကြည့်ရေး စနစ်များအတွက် အချိန်နှင့်တပြေးညီ တုန်ခါမှု ဒေတာကို ပေးပါတယ်။
  • ကြိုတင်ခန့်မှန်းထိန်းသိမ်းမှုနှင့် စက်ပစ္စည်း ကျန်းမာရေး ရောဂါစစ်ဆေးမှုကို ထောက်ပံ့ပေးသည်
အဓိက လက္ခဏာများ
  • အတိအကျရှိသော ခုန်ခါမှုတိုင်းတာမှုအတွက် ပိုင်ဇိုအီလက်ထရစ် စောင်းကြည့်မှုနည်းပညာ
  • အသေးစိတ်အောက်မှု ၁၀၀ mV/g ±၂၀% ဖြင့် ယုံကြည်စိတ်ချရသော အချက်ပေးမှုထွက်ပေါက်
  • ကျယ်ပေါင်းသော အခ frequency အကွာအဝေး - ၀.၅ ဟတ်စ်မှ ၁၀,၀၀၀ ဟတ်စ် (၃၀–၆၀၀,၀၀၀ စီပီအမ်)
  • တိုင်းတာမှုအကွာအဝေး - စက်မှုလုပ်ငန်းအသုံးအဆောင်များအတွက် ±၅၀ ဂရမ်
  • မြင့်မားသော မျဉ်းဖြောင်းမှု - ±၁% အမ္ပလီတျူဒ်တိက်မှန်ကန်မှု
  • နိမ့်သော ပေါင်းစပ်အသံအမှုန်မှု - သန့်စင်သော စီးဂနယ်ထုတ်လုပ်မှုအတွက် ၃၅၀ မိုက်ခရိုဂရမ်
  • လုပ်ဆောင်မှုအတွက် စွမ်းအားပေးမှု - ၁၈–၂၈ ဗို့အီဒီစီ နှင့် ၂–၂၀ မီလီအမ်ပီယာ အမြဲတမ်းလျှပ်စီး
  • သတ်မှတ်ထားသော ဒေသများတွင် စည်းမျဉ်းနှင့်အညီ နိုင်ငံအလိုက် အတည်ပြုခြင်းများ
  • ကြောက်ရောင်းသော အင်တာဗျူးစက်ပরিবেশများအတွက် ပြင်ပြီးသော ဆောက်လုပ်မှု
မေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ
မေးခွန်း ၁ - ၂၀၀၃၅၀-၁၂-၀၀-စီအိုင်န်ကို သံလိုက်အခြေခံများနှင့် အသုံးပြုနိုင်ပါသလား။
Q2: 200350-12-00-CN ၏ အာရုံခံနိုင်မှုသည် အဘယ်နည်း။
အဖြေ ၂။ 200350-12-00-CN အာရုံခံနိုင်မှုသည် 100 mV/g ±20% ရှိသည်။