П’єзоелектричний акселерометр Bently Nevada 200350-12-00-CN
Назва продукту: П'єзоелектричний акселерометр
Назва бренду: Бентлі Невада
Номер моделі: 200350-12-00-CN
Місце походження: Сполучені Штати
Гарантія: 12 місяців
WhatsApp:+86 18020776782
Електронна пошта: [email protected]
Appurtenance:
  • Огляд
  • Опис
  • Зв’язатися з нами
  • Комерційні умови
  • Деталі продукту
  • Функції
  • Основні особливості
  • Часті запитання
  • Рекомендовані продукти
Альтернативна назва
Сейсмічний акселерометр серії Bently Nevada 200350
Промисловий п'єзоелектричний датчик вібрації (100 мВ/г)
Акселерометр, сумісний із системою Trendmaster Pro
Сейсмічний вібраційний перетворювач із клейовим кріпленням M8
Опис
Зв’язатися з нами
Продажі
Електронна пошта
WhatsApp
Цзінь Пей
[email protected]
Комерційні умови
Мінімальна кількість замовлення
1 ШТУКА
Ціна
Зв’язатися з Вінні
Деталі упаковки
Оригінальний новий товар у фабричній герметичній упаковці
Термін поставки
3–7 днів
Умови оплати
T/T
Спосіб доставки
DHL / FedEx / UPS / TNT
Здатність постачання
В наявності
Деталі продукту
Виробник Бентлі Невада
Тип продукту П'єзоелектричний акселерометр
Номер деталі 200350-12-00-CN
Розміри 2×2×4,8 см
Вага 0.06кг
Місце відправлення Сямен, Китай
Країна-виробник США
Чутливість 100 мВ/г ±20 %
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Тип монтажу Клейове кріплення у вигляді шпильки з різьбою M8x1,25
Альтернативне кріплення різьбовий отвір ¼-28 у нижній частині
Тип з'єднувача Двопінний MIL-C-5015 у верхній частині
Підтвердження агенції Сертифікація відповідно до вимог країни призначення
Діапазон вимірювання ±50 g
Амплітудна лінійність ± 1%
Резонансна частота при закріпленні 1500 кциклів на хвилину (25 кГц)
Широкосмуговий електричний шум 350 мкг
Вихідна напруга зміщення 8–12 В постійного струму
Напруга екситації 18–28 В постійного струму
Постійний струм збудження 2–20 мА
Функції
  • Вимірює прискорення вібрації корпусу машини
  • Забезпечує дані про вібрацію в реальному часі для систем моніторингу стану обладнання
  • Підтримує прогнозне технічне обслуговування та діагностику стану машин
  • Перетворює механічну вібрацію на електричні сигнали за допомогою п’єзоелектричної технології
Основні особливості
  • П’єзоелектрична технологія вимірювання для точного вимірювання вібрації
  • Свердлення не потрібне, що зменшує пошкодження під час монтажу та ризик забруднення металом
  • Робоче збудження: 18–28 В постійного струму при постійному струмі 2–20 мА
  • Спеціальні для країни схвалення з метою відповідності нормативним вимогам у визначених регіонах
  • Міцна конструкція для важких промислових умов
Часті запитання
П1: Чи можна використовувати 200350-12-00-CN з магнітними основами?
В1: Так, 200350-12-00-CN має різьбовий отвір ¼-28 для необов’язкового кріплення на магнітній основі.
П2: Яка чутливість моделі 200350-12-00-CN?
В2: Продуктивність 200350-12-00-CN має чутливість 100 мВ/г ±20 %.