Cruaschomhtháiteoir Piezoelectric Bently Nevada 200350-12-00-CN
Ainm Táirge: Cruaschomhtháiteoir Piezoelectric
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 200350-12-00-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Appurtenance:
  • Achoimre
  • Cur síos
  • Téigh i dteagmháil linn
  • Faoistin Tráchtála
  • Mion-eirí i gCás Ionadacha
  • Funtions
  • Gnéithe Tábhachtacha
  • Ceisteanna Coitianta
  • Táirgí Molta
Ainm Eile
Inghuaineach Seismeach Sraith Bently Nevada 200350
Sainseanóir Tiontaitheach Peisieiléactreacha Indiústrúil (100 mV/g)
Inghuaineach Comhoiriúnach le Trendmaster Pro
Aistriúchán Seismeach Leithneach M8
Inghuaineach Tiontaitheach Indiústrúil do Ghnáthúsáid (200350-12-00-CN)
Cur síos
Úsáideann an modh seo eilimint aithníochta piezoelectric atá curtha i gcoirp staenlise dúnta go héadrom, ag cinnti feidhmíocht shiontach i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dochartha. Tá ciorcail ag cruthú a bhrisíonn in aghaidh luasaithe, a thugtar isteach ar an gcomhartha aschuir 100 mV/g ±20% chun monatóireacht chríochmharcach a dhéanamh.
Téigh i dteagmháil linn
Díolacháin
Ríomhphost
WhatsApp
Jim Pei
[email protected]
Faoistin Tráchtála
Gluais uafásach ordú
1 píosa
Prís
Teagmháil le Winnie
Sonraí an phacáiste
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe
Am soláthar
3–7 lá
Téarmaí Íocaíochta
T/T
Modh Postála
DHL / FedEx / UPS / TNT
Cumas Soláthair
Ar stoc
Mion-eirí i gCás Ionadacha
Ainm an táirge Cruaschomhtháiteoir Piezoelectric Bently Nevada 200350-12-00-CN
Déantóir Bently Nevada
Cineál Ionlais Cruaschomhtháiteoir Piezoelectric
Uimhir an Chuid 200350-12-00-CN
Tomhas 2x2x4.8cm
Meáchan 0.06KG
Cónaí um shioladh Xiamen, An tSín
Dúnad SAM
Íogaireacht 100 mV/g ±20%
Méid na n-ábhar timpeallachta Cruithneacht
Cineál na n-ionad Ceangal Adhesvie M8x1.25
Cineál Eile Suiteála poll le cásca ¼-28 ag an mbun
Cineál Conneachta 2-chasachán ar bharr an ghnáthchórais MIL-C-5015
Meadhbhú Aghaidh Ceadúcháin speisialta de réir tíre
Réim minicíochta 30–600,000 cpm (0.5–10,000 Hz)
Raon Tomhais ± 50 g
Líneachas Léargas ± 1%
Minicíocht Achoimreála leis an nGluaiseacht 1500 kcpm (25 kHz)
Guthraic Leictreach Leathanbhealach 350 µg
Torthaí Tacaíochta Aschuir 8 go 12 VDC
Voltas oiriúnaithe 18 go 28 VDC
Cuir isteach iarrthar leanúnach 2 go 20 mA
Funtions
  • Tomhais luasghluaiseacht an chásáin inneall
  • Soláthraíonn sonraí luasghluaiseach i rith ama fíor-aimseartha do chóras monatóireachta stádais
  • Tacaíonn sé le húsáid réamhchúraim agus le diagnóis sláinte inneall
  • Tacaíonn sé le comhtháthú le córais Trendmaster Pro (cártaí ionchur dhíreach)
Gnéithe Tábhachtacha
  • Teicneolaíocht shonraíochta píosaeilictríochta do thomhas cruinn luasghluaiseachta
  • íogair 100 mV/g ±20% le haghaidh aschuir shínialaí oiriúnach
  • Socraíochta adhesvie M8x1.25 le ceann greamaithe chun suiteáil shasta, gan uirlisí a úsáid
  • Níl bualadh riachtanach, ag laghdú damáiste ar an tsuiteáil agus riosca contamination mialta
  • rogha socraíochta le cásca ¼-28 chun comhoiriúnacht le bonn maighnéadach
  • Nasc MIL-C-5015 le 2 phinn ar bharr an ghléas chun naisc shínithe slán agus stábla
  • Raon minicíochta leathan: 0.5 Hz go 10,000 Hz (30–600,000 cpm)
  • Raon tomhaltóireachta: ±50 g do fheidhmeanna tionsclaíocha ginearálta
  • Líneachas ard: cruinneas amplitúid ±1%
  • Guth bán leathbhealach íseal: 350 µg chun aschuir shínithe glan
  • Eagráin oibre: 18–28 VDC le sreangleanúthuairim sheasmhach 2–20 mA
  • Ceadúcháin speisialta don tír le haghaidh comhlíonaithe riail i réigiúin ainmnithe
  • Deartha do chomhtháthú le córas Trendmaster Pro
  • Tógáil láidir le haghaidh timpeallachtaí tionsclaíocha dochartha
Ceisteanna Coitianta
C1: An féidir an 200350-12-00-CN a úsáid le bonnanna maighnéadacha?
C2: Cad é an íogairíocht atá ag an 200350-12-00-CN?
A2: An 200350-12-00-CN tá íogairíocht 100 mV/g ±20% aige.