SIEMENS ADDFEM ön hissə modulu 6DL3100-8AA Orijinal yeni
Məhsulun adı: ön panel modulu
Marka adı: سیمنز
Model nömrəsi: 6DL3100-8AA
Mənşə ölkəsi: Almaniya
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18159889985
E-poçt: [email protected]
Appurtenance:
  • Ümumi baxış
  • Təklif üçün əlaqə
  • Spesifikasiyalar
  • Təsvir
  • Tətbiqlər
  • Xüsusiyyətlər
  • ایشلر
  • Tez-tez verilən suallar
  • Tövsiyə olunan məhsullar
Ümumi baxış
Marka adı:
سیمنز
Model nömrəsi:
6DL3100-8AA
Mənşə ölkəsi:
Almaniya
Qablaşdırma Detalları:
Orijinal yeni Fabrika Qutusu
İstedak Vaxtı:
Çatdırılma müddəti anbarda mövcuddur
Ödəmə şərtləri:
T/T
Təklif üçün əlaqə
Satış meneceri:
Stella
Elektron poçt göndərin:
[email protected]
Whatsapp-dan əlaqə:
Spesifikasiyalar
Parametr Texniki xüsusiyyətlər
İstehsalçı سیمنز
Model Nömrəsi 6DL3100-8AA (AddFEM Ön Uc Modulu)
Məhsul ailəsi 7 əlavə et (AddFEM)
Sistem uyğunluğu SIMATIC S7, SIMATIC PCS 7, SIMADYN D, SPPA-T3000, TELEPERM XP AS 620 B [18†L18-L25]
Ölçülər (U x Y x D) 295 mm × 75 mm × 209 mm [31†L23]
Çəki Təqribən 2,8 kq [31†L24]
Qiymətləndirilmiş Giriş Gərginliyi 24 V DC (icazə verilən aralıq: 19,2 V DC-dən 30 V DC-yə qədər) [31†L25-L26]
Giriş Cərəyanının Məhdudlaşdırılması 3 A, zirvə yarım intensivlik eni: 100 ms [31†L29-L30]
ANALOG GİRİŞLƏR 12 kanal (6 sabit cərəyan, 6 konfiqurasiya oluna bilən cərəyan/voltaj)
Analog Giriş Aralıqları (Cərəyan) 0/4…20 mA, ±20 mA, ±30 mA [40†L26-L29]
Analog Giriş Aralıqları (Voltaj) 0…10 V, ±10 V (1–6-cı kanallar) [40†L30-L31]
Analog Çıxışlar 8 kanal (0/4…20 mA, ±20 mA, ±30 mA, ±50 mA)
Rəqəmsal Girişlər / Çıxışlar 15 kanal (bunlardan 3-ü sayma impuls girişləridir) / 16 kanal
Elektrik İzolasyonu 11 elektrik cəhətdən izolyasiya olunmuş funksional qrupa bölünür [31†L38-L48]
SERTİFİKATLAR CE, UL/CSA (sertifikatlaşdırılmış standart: EN 61131-2, UL 508)
Təsvir
The Siemens 6DL3100-8AA yüksək sürətli turbina idarəetmə sistemləri üçün nəzərdə tutulan Add 7 ailəsinin bir üzən modulu (AddFEM)-dir. 6DL3100-8AA bu modul 12 analoq giriş, 8 analoq çıxış, 15 rəqəmsal giriş və 16 rəqəmsal çıxış təmin edir və birbaşa işçilərin idarə edilməsi üçün ±50 mA analoq diapazonlarını dəstəkləyir. Bu etibarlı Siemens 6DL3100-8AA modul PROFIBUS DP vasitəsilə işləyir, redundansı (AP tərəfindən idarə olunan) dəstəkləyir və yüksək sürətli giriş/çıxış emalı aparır; beləliklə, tənqidli avtomatlaşdırma tətbiqləri üçün ideal haldır.
Tətbiqlər
Yüksək sürətli qaz, buxar və su ilə hərəkət verilən turbina idarəetmə sistemləri
Elektrik enerjisinin hasil olunması və paylanması zavodları
Neft və qaz emalı zavodları və neft-kimya emalı
Sürətli sistem cavabını tələb edən inteqrasiya olunmuş avtomatlaşdırma və qapalı döngə idarəetmə
Avtomobil istehsalı və dəqiq maşınlar
Xüsusiyyətlər
Gücləndirilmiş analoq diapazonları – Direkt aktuator idarəsi üçün ±30 mA giriş və ±50 mA çıxış diapazonları, siqnal gücləndiriciləri tələb etmədən [9†L10-L11].
CE, UL/CSA sertifikatlı – EN 61131-2 və UL 508 standartlarına uyğunluq təsdiqi [42†L23-L27].
ایشلر
Yüksək sürətli GİRİŞ/ÇIXIŞ qəbulu və emalı – Konfiqurasiya oluna bilən ölçmə diapazonları (0/4…20 mA, ±20 mA, ±30 mA, 0…10 V, ±10 V) ilə analoq siqnal qəbulu və maneə bastırılması üçün ikinci dərəcəli аппарат filtrasiyası (50 Hz-də 40 dB zəiflənmə) [43†L24-L25].
±50 mA analoq çıxışlar vasitəsilə aktuator idarəsi – Yan xarici siqnal gücləndiricilərindən istifadə etmədən yanacaq idarəetmə klapanları və son idarə elementlərinin birbaşa idarəsi.
Tez-tez verilən suallar
S1: Siemens 6DL3100-8AA və yeni 6DL3100-8AC versiyaları arasındakı fərq nədir?
Sual 2: Siemens 6DL3100-8AA hansı rabitə protokolundan istifadə edir?
Sual 3: Siemens 6DL3100-8AA 4–20 mA sensorlarla işləyə bilərmi?
Cavab 3: Bəli, 6DL3100-8AA 0–20 mA, 4–20 mA, ±20 mA və ±30 mA cərəyan girişlərini dəstəkləyir; bu da standart sənaye sensor çıxışlarını əhatə edir.