Modulus anterior SIEMENS ADDFEM 6DL3100-8AA originalis novus
Nomen producti: modulus anterior
Nomen marcae: Siemens
Numerus exemplaris: 6DL3100-8AA
Terra Originis: Germania
Warranty: 12 menses
  • Conspectus
  • Contactus pro citatione
Conspectus
Nomen marcae:
Siemens
Numerus exemplaris:
6DL3100-8AA
Terra Originis:
Germania
Particularia impaquetandi:
Originales nova Officina Sigillata
Tempus solutionis:
Tempus expeditionis, si in deposito
Conditiones solutionis:
T/T
Contactus pro citatione
Praepositus Venalium:
Stella
Mitte epistulam electronicam:
[email protected]
Contactus per Whatsapp:
Specificationes
Parameter Specificatio
Fabricator Siemens
Numerus Exemplaris 6DL3100-8AA (Modulus Anterior AddFEM)
Familia Productorum Add 7 (AddFEM)
Dimensiones (A x L x P) 295 mm × 75 mm × 209 mm [31†L23]
Pondus Circa 2,8 kg [31†L24]
Voltage input aestimatum 24 V CC (intervallo permissum: 19,2 V CC ad 30 V CC) [31†L25-L26]
Dissipatio Potentiae (Cumulativa) max. 33 W (Modulus: 20 W / AI: max. 1 W / AO: max. 4 W / DO: max. 8 W) [31†L31-L35]
Limitatio Currentis Inrumpentis 3 A, latitudo ad dimidiam intensitatem in apice: 100 ms [31†L29-L30]
INPUTUS ANALOGI 12 canales (6 currentis fixae, 6 currentis/voltatis configurabilis)
Plagae Intrantium Analogarum (Currentis) 0/4…20 mA, ±20 mA, ±30 mA [40†L26-L29]
Plagae Intrantium Analogarum (Voltatis) 0…10 V, ±10 V (canales 1–6) [40†L30-L31]
Egressus Analogici 8 canales (0/4…20 mA, ±20 mA, ±30 mA, ±50 mA)
Interfacia PROFIBUS DP 2 × PROFIBUS DP (X3A / X3B), usque ad 12 Mbps, electrica isolata [9†L8-L9]
Isolatio Electrica Divisa in 11 gruppos functionales electrica isolatos [31†L38-L48]
Certificationes CE, UL/CSA (norma certificata: EN 61131-2, UL 508)
Descriptio
The Siemens 6DL3100-8AA est Modulus Extremi Anterioris (AddFEM) ex familia Add 7, designatus pro systematibus alti velocitatis ad turbinarum regulandum. 6DL3100-8AA praebet 12 intritus analogos, 8 egreditus analogos, 15 intritus digitales, et 16 egreditus digitales, supportans intervalla analoga ±50 mA pro directo actuatore regendo. Hic fidelis Siemens 6DL3100-8AA modulus operatur per PROFIBUS DP, supportat redundantiam (AP-ductam), et perficit processum I/O alti velocitatis, idoneus igitur ad applicationes automationis criticas.
Usus
Systemata altae velocitatis ad turbinarum regendum, quae a gas, a vapore, et ab aqua moventur
Aedificia generationis et distributionis energiae
Refinaria olei et gas, et processus petrochemici
Automatio integrata et controlus in circuitu clauso requirentes celerem systematis responsionem
Substitutio et renovatio antiquorum I/O in armariis SIMADYN D, SIMATIC PCS 7, et TELEPERM XP
Fabricatio automotive et machinae praecisae
Eigenschaften
Intervalia analogica robusta – ±30 mA ad introitum et ±50 mA ad exitum intervalla pro directo actuatorum regimine absque amplificatoribus signorum [9†L10-L11].
Certificatum CE, UL/CSA – Approbatio ad normas EN 61131-2 et UL 508 [42†L23-L27].
Functiones
Acquisitio et conditio I/O altissimae velocitatis – Acquisitio signorum analogorum cum intervallis metiendi configurabilibus (0/4…20 mA, ±20 mA, ±30 mA, 0…10 V, ±10 V) et filtratione hardware secundi ordinis (40 dB attenuatio ad 50 Hz) ad suppressionem perturbationum [43†L24-L25].
Regimen actuatorium per outputs analogicos ±50 mA – Imperium directum valvularum regulae carburantis et elementorum finalis regulae sine amplificatoribus externis signi.
FAQ
Q1: Quae est differentia inter versionem Siemens 6DL3100-8AA et novam versionem 6DL3100-8AC?
Q2: Quae est protocolus communicationis quae a Siemens 6DL3100-8AA utitur?
Q3: Num Siemens 6DL3100-8AA cum sensoribus 4–20 mA operari potest?
A3: Ita, 6DL3100-8AA supportat ingressus currentis a 0–20 mA, 4–20 mA, ±20 mA, et ±30 mA, quae output standardis sensorum industrialium complectuntur.