Moduł przedni SIEMENS ADDFEM 6DL3100-8AA, oryginalny, nowy
Nazwa produktu: moduł Front End
Nazwa marki: Siemens
Numer modelu: 6DL3100-8AA
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 12 Miesięcy
Whatsapp: +86 18159889985
E-mail:[email protected]
Appurtenance:
  • Przegląd
  • Kontakt w celu uzyskania oferty
Przegląd
Nazwa marki:
Siemens
Numer modelu:
6DL3100-8AA
Kraj pochodzenia:
Niemcy
Szczegóły opakowania:
Oryginalny nowy, fabrycznie zapieczętowany
Czas dostawy:
Czas dostawy – w magazynie
Warunki płatności:
T/T
Menadżer sprzedaży:
Stella
Wyślij e-mail:
[email protected]
Skontaktuj się przez WhatsApp:
Specyfikacje
Parametry Specyfikacja
Producent Siemens
Numer modelu 6DL3100-8AA (AddFEM Front End Module)
Rodzina produktów Dodać 7 (AddFEM)
Waga Przybliż. 2,8 kg [31†L24]
Nominalne napięcie wejściowe 24 V prądu stałego (dopuszczalny zakres: od 19,2 V prądu stałego do 30 V prądu stałego) [31†L25-L26]
Rozpraszanie energii (kumulatywne) - Max. - Co? 33 W (Moduł: 20 W / AI: maks. 1 W / AO: maks. 4 W / DO: maks. 8 W) [31†L31-L35]
Ograniczanie prądu udarowego 3 A, szerokość piku w połowie maksymalnej intensywności: 100 ms [31†L29-L30]
Wejścia analogowe 12 kanałów (6 o stałym prądzie, 6 konfigurowalnych pod kątem prądu/napięcia)
Zakresy wejść analogowych (prąd) 0/4…20 mA, ±20 mA, ±30 mA [40†L26-L29]
Zakresy wejść analogowych (napięcie) 0…10 V, ±10 V (kanały 1–6) [40†L30-L31]
Wyjścia analogowe 8 kanałów (0/4…20 mA, ±20 mA, ±30 mA, ±50 mA)
Wejścia/wyjścia cyfrowe 15 kanałów (w tym 3 wejścia impulsów do liczenia) / 16 kanałów
Interfejsy PROFIBUS DP 2 × PROFIBUS DP (X3A / X3B), do 12 Mbps, galwanicznie odizolowany [9†L8-L9]
Izolacja elektryczna Podzielony na 11 elektrycznie odizolowanych grup funkcjonalnych [31†L38-L48]
CERTYFIKATY CE, UL/CSA (certyfikowany standard: EN 61131-2, UL 508)
Opis
The Siemens 6DL3100-8AA jest modułem front-end (AddFEM) z rodziny Add 7 zaprojektowanym dla systemów sterowania turbinami wysokiej wydajności. 6DL3100-8AA zapewnia 12 wejść analogowych, 8 wyjść analogowych, 15 wejść cyfrowych oraz 16 wyjść cyfrowych i obsługuje zakresy analogowe ±50 mA do bezpośredniego sterowania siłownikami. Ten niezawodny Siemens 6DL3100-8AA moduł działa za pośrednictwem PROFIBUS DP, obsługuje redundancję (sterowaną przez AP) oraz przetwarzanie danych wejściowych/wyjściowych w wysokiej szybkości, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla krytycznych aplikacji automatyki.
Zastosowania
Wysokoprędkościowe systemy sterowania turbinami napędzanymi gazem, parą i wodą
Elektrownie oraz zakłady generacji i rozdziału energii elektrycznej
Rafinerie ropy naftowej i gazu oraz przemysł petrochemiczny
Zintegrowana automatyka i sterowanie w układzie zamkniętym wymagające szybkiej odpowiedzi systemu
Produkcja motocykli i precyzyjna maszynownia
Obsługa redundancji – Równoległa praca modułów w konfiguracji „1 z 2” z przełączeniem bez przerywania pracy w celu zwiększenia dostępności. 6DL3100-8AA redundancja jest konfigurowana za pośrednictwem procesora automatyki (a nie za pomocą wbudowanej funkcji systemowej) [13†L11-L12].
Wzmocnione zakresy analogowe – Zakresy wejść ±30 mA i wyjść ±50 mA umożliwiające bezpośrednie sterowanie siłownikami bez konieczności stosowania wzmacniaczy sygnału [9†L10-L11].
Certyfikaty CE, UL/CSA – Zatwierdzenie zgodnie ze standardami EN 61131-2 oraz UL 508 [42†L23-L27].
Szybkie pozyskiwanie i przetwarzanie sygnałów wejściowych/wyjściowych – Pozyskiwanie sygnałów analogowych z konfigurowalnymi zakresami pomiarowymi (0/4…20 mA, ±20 mA, ±30 mA, 0…10 V, ±10 V) oraz sprzętowym filtrowaniem rzędu drugiego ( tłumienie 40 dB przy częstotliwości 50 Hz) do ograniczania zakłóceń [43†L24-L25].
Sterowanie siłownikami za pośrednictwem analogowych wyjść ±50 mA – Bezpośrednie sterowanie zaworami regulującymi dopływ paliwa oraz elementami wykonawczymi końcowymi bez konieczności stosowania zewnętrznych wzmacniaczy sygnału.
Często zadawane pytania
Q1: Jaka jest różnica między starszą wersją Siemens 6DL3100-8AA a nowszą wersją 6DL3100-8AC?
Pytanie 2: Jakiego protokołu komunikacyjnego używa urządzenie Siemens 6DL3100-8AA?
Pytanie 3: Czy urządzenie Siemens 6DL3100-8AA może pracować z czujnikami 4–20 mA?
Odpowiedź 3: Tak, 6DL3100-8AA obsługuje wejścia prądowe w zakresach: 0–20 mA, 4–20 mA, ±20 mA oraz ±30 mA, obejmujące standardowe przemysłowe sygnały wyjściowe czujników.