SIEMENS ADDFEM moduulka ka mida ee dhexe 6DL3100-8AA Orijinaal iyo cusub
Magaca Alaabta: moduulka xagga dambe
Magaca Brand: Siemens
Lambarka Modelka: 6DL3100-8AA
Dalka kaleyska: Jermuun
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18159889985
Iimaylka: [email protected]
Appurtenance:
  • Faahfaahin
  • La xiriir ku saabsan qorshaha
  • Xoggaarka
  • Sharaxaad
  • Codsiyada
  • Saxda ah
  • Funkushenaha
  • Dhibaatooyinka soo galay
  • Bixiyo Oo La Sameeyo
Faahfaahin
Magaca Brand:
Siemens
Lambarka Modelka:
6DL3100-8AA
Dalka kaleyska:
Jermuun
Furaha Talaalada:
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah
Wakhtiga aad ugu yaraysid:
Wakhtiga soo guurinta marka la jirto magaalo
Shurtida Casirada:
T/T
La xiriir ku saabsan qorshaha
Mudirka Biyaha:
Stella
Ii email:
[email protected]
Xiriirka WhatsApp:
Xoggaarka
Meesha Faahfaahinta
Sameynta Siemens
Lambarka Model 6DL3100-8AA (Moduulka ka hor ee AddFEM)
Koox Alaabta Ku dar 7 (AddFEM)
Qaybaha (H x W x D) 295 mm × 75 mm × 209 mm [31†L23]
Miisaanka Kuwan la jiro: 2.8 kg [31†L24]
Danabkii gelitaanka ee la magacaabay 24 V DC (qaybta la xidhiidha: 19.2 V DC ilaa 30 V DC) [31†L25-L26]
Dhacdo Energiyada (Ku dharan) ugu yar 33 W (Moduulka: 20 W / AI: ugu yar 1 W / AO: ugu yar 4 W / DO: ugu yar 8 W) [31†L31-L35]
Ku jirka Dhexdooda ee Kala Bixinta 3 A, qaybta dhexe ee ku jirka ugu sarreeya: 100 ms [31†L29-L30]
Qaybaha Eegga ee Analoog (Ku jirka) 0/4…20 mA, ±20 mA, ±30 mA [40†L26-L29]
Qaybaha Eegga ee Analoog (Vooltij) 0…10 V, ±10 V (qaybo 1–6) [40†L30-L31]
Tiriyada Anaaloog 8 qaybo (0/4…20 mA, ±20 mA, ±30 mA, ±50 mA)
Eegga/Bixinta Digital 15 qaybo (3 ee ku jirka eegga xagga bixinta) / 16 qaybo
Xisbiga elektirki U qaybtaa 11 qaybood elektrik ah oo ku jira qayb ka saaran [31†L38-L48]
Sharcigelinayaasha CE, UL/CSA (takrir la sameeyay: EN 61131-2, UL 508)
Sharaxaad
Waxaa Siemens 6DL3100-8AA waa Qaybka Korahee (AddFEM) ee qaybka Add 7 ee lagu sameeyay si loo xusso xisaabta turbinada kala duwan ee kor u yar. 6DL3100-8AA qaybkan wuxuu leeyahay 12 tiro ka badan oo foomaha analog, 8 tiro ka badan oo foomaha analog ee ka soo baxa, 15 tiro ka badan oo foomaha digital ee ka soo bixi, iyo 16 tiro ka badan oo foomaha digital ee ka soo baxa, waxay ku xusso isku dhafanayaan qiimaha analog ee ±50 mA si loo xusso xisaabta ka soo baxa ee turbinada. Tani waa qayb aad u fiican Siemens 6DL3100-8AA qaybkan wuxuu shaqaynayaa leh PROFIBUS DP, wuxuu ku xusso isku dhafanayaan (AP-ku xusso), iyo wuxuu shaqaynayaa xisaabta I/O ee kor u yar, taasoo u muuqda inay lahaan mid ka badan oo xisaabta ugu muhiimsan.
Codsiyada
Xisaabta kor u yar ee turbinada la xidhiyay biyaha, gacanta, iyo biyaha
Warshadaha korontada soo saarta iyo qeybinta
Magaalooyinka biyaha iyo guurka biyaha iyo xisaabta petrochemical
Udhexeeya xisabta iyo xiriirka dhexeeya oo leh xaqiijinta sare ee nidaamka
Usoogga carruurta iyo mashinada saxda ah
Saxda ah
Qaybaha analog ee la xidhiidhay – Isku dhafan oo leh isku dhafan ee ±30 mA iyo isku dhafan ee ka baxa ±50 mA si loo isticmaalo shakhsi ah ee ku saabsan qalabka xisaabta (actuator) bilaawga isku dhafan ee ku saabsan qalabka xisaabta (amplifiers) [9†L10-L11].
Funkushenaha
La heli karaa iyo la fududiyi karaa I/O ee ka badan – La heli karaa isku dhafan (Analog signal acquisition) oo leh isku dhafan oo la beddeli karaa (configurable measuring ranges) (0/4…20 mA, ±20 mA, ±30 mA, 0…10 V, ±10 V) iyo isku dhafan ee labaad ee qalabka (second-order hardware filtering) (40 dB attenuation at 50 Hz) si loo dhaariyo khaladaha [43†L24-L25].
Ku saabsan qalabka xisaabta (Actuator control) kuwaasoo ku saabsan isku dhafan ee ±50 mA – Kontrolka direkta ee vaalwaha ee ku saabsan koornta biyaha iyo ururka dhammaadka ah ee kontroolka la'aa siyaab ka duwan ah ee amaraha isku daynta.
Dhibaatooyinka soo galay
Q1: Waa maxay isku midka ugu yar ee Siemens 6DL3100-8AA iyo 6DL3100-8AC ee cusub?
Su’aal 2: Maxay suuqda caawinaanta (communication protocol) ee Siemens 6DL3100-8AA?
Su’aal 3: Ma Siemens 6DL3100-8AA ku shaqeeyaa leh sensors ee 4–20 mA?
Jawaab 3: Haa, 6DL3100-8AA wuxuu tixgelinayaan gudaha coro (current inputs) ee ka mid ah 0–20 mA, 4–20 mA, ±20 mA, iyo ±30 mA, oo ku qaadanayaan xariirka caadiga ah ee sensors ee industriyada.