Modúl deireanach SIEMENS ADDFEM 6DL3100-8AA, bunaithe ar an bhfíor-chóip nua
Ainm Táirge: modúl deireadh romhainn
Ainm Branda: Siemens
Cód Samhail: 6DL3100-8AA
Doras chuí: An Ghearmáin
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18159889985
Ríomhphost: [email protected]
Appurtenance:
  • Achoimre
  • Teagmháil le haghaidh rátaí
  • Sonraíochtaí
  • Cur síos
  • Feidhmeanna
  • Gnéithe
  • Funtions
  • Ceisteanna Coitianta
  • Táirgí Molta
Achoimre
Ainm Branda:
Siemens
Cód Samhail:
6DL3100-8AA
Doras chuí:
An Ghearmáin
Sonraí um phacáistiú:
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe
Am múchta:
Am soláthar nuair atá ar stoc
Téarmaí íocaíochta:
T/T
Teagmháil le haghaidh rátaí
Bainisteoir Díol:
Stella
Seol ríomhphost:
[email protected]
Teagmháil trí WhatsApp:
Sonraíochtaí
Paramadar Sonraí teicniúla
Déantóir Siemens
Uimhir Modhún 6DL3100-8AA (Modúl deireadh os cionn AddFEM)
Teaghlaigh táirge Cuir 7 leis (AddFEM)
Méaduithe (H x W x D) 295 mm × 75 mm × 209 mm [31†L23]
Meáchan Thart ar 2.8 kg [31†L24]
Voltas ionchuir ainmnithe 24 V DC (raon ceadaithe: 19.2 V DC go 30 V DC) [31†L25-L26]
Caillteanas Cumhachta (Iomlán) uasmhéid 33 W (Modúl: 20 W / AI: uasmhéid 1 W / AO: uasmhéid 4 W / DO: uasmhéid 8 W) [31†L31-L35]
Teorainn Reachtúcháin Iarrthar 3 A, leithead an phic le leathinteacht: 100 ms [31†L29-L30]
Raonta Ionchuir Analógacha (Reatha) 0/4…20 mA, ±20 mA, ±30 mA [40†L26-L29]
Raonta Ionchuir Analógacha (Voltas) 0…10 V, ±10 V (cailean 1–6) [40†L30-L31]
Faoi-thaobh acmhainn 8 chailean (0/4…20 mA, ±20 mA, ±30 mA, ±50 mA)
Ionchuir / Aschuir Dighiteacha 15 chailean (a trí acu ina n-ionchuir cliceála líonach) / 16 chailean
Díghaolú Leictreach Roinntear é ina 11 ghrúpa feidhm atá scoite go leictreach [31†L38-L48]
TEISTIÚINTHE CE, UL/CSA (chaighdeán deimhnithe: EN 61131-2, UL 508)
Cur síos
An Siemens 6DL3100-8AA is Modúl Críoch tosaigh (AddFEM) é ó theaghlach Add 7 atá deartha le haghaidh córais rialaithe tuirbín ardluais. An 6DL3100-8AA soláthraíonn sé 12 ionchuir analógach, 8 aschur analógach, 15 ionchuir digiteach, agus 16 aschur digiteach, ag tacú le raonta analógach ±50 mA le haghaidh rialú díreach ar fheidhmitheoir. Tá an iontaofa Siemens 6DL3100-8AA oibríonn an modúl trí PROFIBUS DP, tacaíonn sé le hiar-mhéid (rialaithe ag AP), agus déanann sé próiseáil I/O ardluais, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach d'iarratas chriticiúla uathoibrithe.
Feidhmeanna
Córais rialaithe tuirbín ardluais gáis, gaile agus uisce
Plántanna ghléasanna fuinnimh agus dáileadh
Moltaí ola agus gáis agus próiseáil peitriliamheicniúil
Uathoibriú comhtháite agus rialú faoi chlúdach dúnta a éilíonn freagra tapa ón gcóras
Táirgeadh an t-indiústair ghluaisteáin agus meaisíní cruinne
Gnéithe
Raonta analógacha a d’fhéadfadh a bheith ina gcuid den chuid is láidre – Raonta ionchur ±30 mA agus raonta aschur ±50 mA le haghaidh smacht dhíreach ar ghníomhaireí gan leathnúcháin síniala [9†L10-L11].
Ceadaithe CE, UL/CSA – Ceadaithe de réir na n-ullmharacha EN 61131-2 agus UL 508 [42†L23-L27].
Funtions
Gabháil agus coinniollú I/O ar shpeas airde – Gabháil síniala analógach le raonta tomhaltóra le cumrú (0/4…20 mA, ±20 mA, ±30 mA, 0…10 V, ±10 V) agus scagadh crioch-ordú don chóras (40 dB a laghdú ag 50 Hz) chun turgnamh a chosc [43†L24-L25].
Smacht ar ghníomhaireí trí aschuir analógacha ±50 mA – Rialú direach ar bhailleanna rialú an t-áis, agus ar bheachtaí rialú deiridh gan leathnóga sínithe seachtracha.
Ceisteanna Coitianta
C1: Cad é an difríocht idir an Siemens 6DL3100-8AA agus an leagan nua-aimseartha 6DL3100-8AC?
Ceist 2: Cén prótacol cumarsáide a úsáideann an Siemens 6DL3100-8AA?
Ceist 3: An féidir leis an Siemens 6DL3100-8AA oibriú le scannáin 4–20 mA?
Freagra 3: Tá, an 6DL3100-8AA tacaíonn sé le ionchuir reatha ó 0–20 mA, 4–20 mA, ±20 mA, agus ±30 mA, ag cover na heachtracháin tionsclaíocha caighdeánacha.