Მოდელის ნომერი: 6DL3100-8AA
Სამუშაო ქვეყანა: Გერმანია
Გარანტია: 12 თვე
Ვოსტაპ: +86 18159889985
Ელ.ფოსტა: [email protected]
Სავაჭრო მარკა: |
Siemens |
Მოდელის ნომერი: |
6DL3100-8AA |
Სამუშაო ქვეყანა: |
Გერმანია |
Შეფუთვის დეტალები: |
Ორიგინალური, ახალი, საწარმოს მიერ დამუხტული |
Მიწოდების დრო: |
Მიწოდების ვადა – საწყობში არსებობს |
Გადახდის პირობები: |
T/T |
Გაყიდვების მენეჯერი: |
Სტელა |
Გამოგზავნეთ ელ. ფოსტა: |
Კონტაქტი WhatsApp-ში: |
| Პარამეტრი | Სპეციფიკაცია |
|---|---|
| Მწარმოებელი | Siemens |
| Მოდელის ნომერი | 6DL3100-8AA (AddFEM წინა ბლოკი) |
| Პროდუქტის ოჯახი | 7-ის დამატება (AddFEM) |
| Განზომილებეანი (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე) | 295 მმ × 75 მმ × 209 მმ [31†L23] |
| Წონა | Დაახლოებით 2,8 კგ [31†L24] |
| Შესვლელი დენის შეზღუდვა | 3 ა, პიკური ნახევარი ინტენსივობის სიგანე: 100 მს [31†L29-L30] |
| Ანალოგიური შემავალები | 12 არხი (6 ფიქსირებული დენით, 6 კონფიგურირებადი დენით/ძაბვით) |
| Ანალოგური შესასვლელი დიაპაზონები (დენი) | 0/4…20 მა, ±20 მა, ±30 მა [40†L26-L29] |
| Ანალოგური შესასვლელი დიაპაზონები (ძაბვა) | 0…10 ვ, ±10 ვ (არხები 1–6) [40†L30-L31] |
| Ელექტრული იზოლაცია | Გაყოფილია 11 ელექტრულად იზოლირებულ ფუნქციონალურ ჯგუფად [31†L38-L48] |
| Სერტიფიკატები | CE, UL/CSA (სერტიფიცირებული სტანდარტი: EN 61131-2, UL 508) |
Სიჩქარის მაღალი გაზის, წყლის და ნაკადის მიერ მოძრავი ტურბინების მართვის სისტემები
Ენერგიის გენერაცია და განაწილების სადგურები
Ნავთისა და აირის რეფინერიები და პეტროქიმიური დამუშავება
Ძველი I/O-ს ჩანაცვლება და აღიარება SIMADYN D, SIMATIC PCS 7 და TELEPERM XP კაბინეტებში
Ავტომობილების წარმოება და სიზუსტის მანქანები
Გამაგრებული ანალოგური დიაპაზონები – ±30 мА შესასვლელი და ±50 мА გამოსასვლელი დიაპაზონები პირდაპირი აქტუატორის მართვისთვის სიგნალის გაძლიერებლების გარეშე [9†L10-L11].
CE, UL/CSA სერტიფიცირებული – დამტკიცებული EN 61131-2 და UL 508 სტანდარტების მიხედვით [42†L23-L27].
Სიჩქარის მაღალი შესასვლელი/გამოსასვლელი მოწყობილობების მიღება და დამუშავება – ანალოგიური სიგნალების მიღება კონფიგურაციადი საზომი დიაპაზონებით (0/4…20 мА, ±20 мА, ±30 мА, 0…10 В, ±10 В) და მეორე რიგის აპარატურული ფილტრაციით (40 дБ ატენუაცია 50 Гц-ზე) შეფარდებული შეფარების დამახსოვრების მიზნით [43†L24-L25].
Აქტუატორის მართვა ±50 мА ანალოგიური გამოსასვლელების მეშვეობით – საწვავის კონტროლის ვენტილებისა და საბოლოო კონტროლის ელემენტების პირდაპირი მართვა გარე სიგნალის გაძლიერებლების გარეშე.