SIEMENS ADDFEM oldingi moduli 6DL3100-8AA Asl yangi
Mahsulot nomi: old End Moduli
Brend nomi: Siemens
Model raqami: 6DL3100-8AA
Махсулотнинг манзили: Germaniya
Kafolat: 12 oy
WhatsApp:+86 18159889985
Elektron pochta manzili: [email protected]
Appurtenance:
  • Umumiy ko'rinish
  • Narx so'rovi uchun bog'laning
  • Texnik xususiyatlari
  • Tavsif
  • Qo'llanilishi
  • Xususiyatlari
  • Funktsiyalar
  • Tez-tez so'raladigan savollar
  • Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
Brend nomi:
Siemens
Model raqami:
6DL3100-8AA
Махсулотнинг манзили:
Germaniya
Qadoqlash tafsilotlari:
Asl yangi Zavod tomonidan sigillangan
Yetkazib berish muddati:
Omborda mavjud bo'lganda yetkazib berish muddati
To'lov shartlari:
T/T
Narx so'rovi uchun bog'laning
Savdo menejeri:
Stella
Elektron pochta yuboring:
[email protected]
WhatsApp orqali bog'lanish:
Texnik xususiyatlari
Parametr Xususiyat
Ishlab chiqaruvchi Siemens
Model raqami 6DL3100-8AA (AddFEM oldingi moduli)
Mahsulotlar guruhi 7 ta qo‘shish (AddFEM)
Xamrar (U x P x E) 295 mm × 75 mm × 209 mm [31†L23]
Vazn Taxminan 2,8 kg [31†L24]
Baholangan kirish kuchlanishi 24 V DC (ruxsat etilgan diapazon: 19,2 V DC dan 30 V DC gacha) [31†L25-L26]
Kirish oqimini cheklash 3 A, pik yarim intensivlik kengligi: 100 ms [31†L29-L30]
ANALOG KIRISHLAR 12 ta kanal (6 tasi doimiy tok uchun, 6 tasi sozlanadigan tok/kuchlanish uchun)
Analog kirish diapazonlari (tok) 0/4…20 mA, ±20 mA, ±30 mA [40†L26-L29]
Analog kirish diapazonlari (kuchlanish) 0…10 V, ±10 V (1–6-kanallar) [40†L30-L31]
Analog chiqishlar 8 ta kanal (0/4…20 mA, ±20 mA, ±30 mA, ±50 mA)
Raqamli kirishlar / chiqishlar 15 ta kanal (ulardan 3 tasi sanash impulslari uchun) / 16 ta kanal
SERTIFIKATLAR CE, UL/CSA (sertifikatlangan standart: EN 61131-2, UL 508)
Tavsif
The Siemens 6DL3100-8AA bu yuqori tezlikdagi turbina boshqaruv tizimlari uchun mo'ljallangan Add 7 oilasining Front End Moduli (AddFEM)dir. 6DL3100-8AA bu modul 12 ta analog kirish, 8 ta analog chiqish, 15 ta raqamli kirish va 16 ta raqamli chiqishni ta'minlaydi hamda to'g'ridan-to'g'ri ishchi organlarni boshqarish uchun ±50 mA analog diapazonlarini qo'llaydi. Bu ishonchli Siemens 6DL3100-8AA modul PROFIBUS DP orqali ishlaydi, redundansiya (AP nazorati ostida) qo'llab-quvvatlanadi va yuqori tezlikdagi kiritish/chiqarish qayta ishlashini amalga oshiradi, shu sababli u muhim avtomatlashtirish ilovalari uchun idealdir.
Qo'llanilishi
Yuqori tezlikdagi gaz, bug' va suv bilan harakatlantiriladigan turbinalarni boshqarish tizimlari
Quvvat hosil qilish va tarqatish elektr stansiyalari
Neft va gaz qayta ishlash zavodlari hamda neft kimyoviy sanoati
Tez tizim javobi talab qiladigan integratsiyalangan avtomatlashtirish va yopiq konturli boshqaruv
SIMADYN D, SIMATIC PCS 7 va TELEPERM XP shkafidagi eski I/O ni almashtirish va yangilash
Avtomobil ishlab chiqarish va aniq mexanika
Xususiyatlari
Qattiqroq analog diapazonlar – Signal kuchaytirgichlarsiz to'g'ridan-to'g'ri boshqaruv uchun ±30 mA kirish va ±50 mA chiqish diapazonlari [9†L10-L11].
CE, UL/CSA sertifikatlangan – EN 61131-2 va UL 508 standartlariga moslik tasdiqlangan [42†L23-L27].
Funktsiyalar
Yuqori tezlikdagi kiritish/chiqarish ma'lumotlarini yig'ish va qayta ishlash – Konfiguratsiya qilinadigan o'lchov diapazonlari (0/4…20 mA, ±20 mA, ±30 mA, 0…10 V, ±10 V) bilan analog signallarni yig'ish va shovqinni bostirish uchun ikkinchi tartibli apparatli filtr (50 Hz chastotada 40 dB pasaytirish) [43†L24-L25].
±50 mA analog chiqishlar orqali boshqaruv qurilmalari boshqaruv – Tashqi signallarni kuchaytiruvchi qurilmalarsiz yoqilg'i boshqaruv klapanlari va yakuniy boshqaruv elementlarini bevosita boshqarish.
Tez-tez so'raladigan savollar
Savol 1: Siemens 6DL3100-8AA va yangi 6DL3100-8AC versiyalari o'rtasidagi farq nimada?
Savol 2: Siemens 6DL3100-8AA qanday aloqa protokolini ishlatadi?
Savol 3: Siemens 6DL3100-8AA 4–20 mA li sensorlar bilan ishlashi mumkinmi?
Javob 3: Ha, 6DL3100-8AA 0–20 mA, 4–20 mA, ±20 mA va ±30 mA doirasidagi tok kirishlarini qo‘llab-quvvatlaydi; bu standart sanoat sensorlarining chiqish signallarini qamrab oladi.