SIEMENS ADDFEM урд төгсгөл модуль 6DL3100-8AA Оригинал шинэ
Бүтээгдэхүүний нэр: урд төгсгөл модуль
Брэндийн нэр: Siemens
Загварын дугаар: 6DL3100-8AA
Үндэсний газар: Герман
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18159889985
И-мэйл: [email protected]
Appurtenance:
  • Хойшоо тайлбар
  • Санал үнэлэлт хүлээн авах холбогч
  • Техникийн шаардлагууд
  • Тайлбар
  • Хэрэглээ
  • Шинж чанарууд
  • Функцууд
  • Түүн дээрх асуулт хариулт
  • Санал болгож буй бүтээлүүд
Хойшоо тайлбар
Брэндийн нэр:
Siemens
Загварын дугаар:
6DL3100-8AA
Үндэсний газар:
Герман
Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл:
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа
Хүргэлтийн хугацаа:
Хүргэлтийн хугацаа: баазын нөөцөд байгаа
Төлбөрийн нөхцөл:
T/T
Санал үнэлэлт хүлээн авах холбогч
Борлуулалтын менежер:
Stella
Имэйл илгээх:
[email protected]
WhatsApp-аар холбогдох:
Техникийн шаардлагууд
Параметр Тодорхойлолт
Загварын дугаар 6DL3100-8AA (AddFEM урд төгсгөл модуль)
Бүтээдийн гэр Нэмэх 7 (AddFEM)
Хэмжээнүүд (Өндөр x Урт x Өргөн) 295 мм × 75 мм × 209 мм [31†L23]
Жин Ойролцоогоор 2,8 кг [31†L24]
Номиналчийн оролтын давтамж 24 В тогтмол гүйдэл (зөвшөөрөмүүр хязгаар: 19,2 В тогтмол гүйдэл – 30 В тогтмол гүйдэл) [31†L25-L26]
Хүч хэрэглээ (нийлбэр) хамгийн их 33 Вт (модуль: 20 Вт / оролт: хамгийн их 1 Вт / гаралт: хамгийн их 4 Вт / дискрет гаралт: хамгийн их 8 Вт) [31†L31-L35]
Урсгалын гүйдлийг хязгаарлах 3 А, оройн хагас интенсивностин өргөн: 100 мс [31†L29-L30]
Аналог оролтууд 12 канал (6 тогтмол гүйдэлт, 6 тохируулж болох гүйдэл/хүчдэлт)
Аналог оролтын хүрээ (гүйдэл) 0/4…20 мА, ±20 мА, ±30 мА [40†L26-L29]
Аналог оролтын хүрээ (хүчдэл) 0…10 В, ±10 В (1–6-р каналууд) [40†L30-L31]
Аналог гаралт 8 канал (0/4…20 мА, ±20 мА, ±30 мА, ±50 мА)
МЭДЭЛЭЛ CE, UL/CSA (сертификатжүүлсэн стандарт: EN 61131-2, UL 508)
Тайлбар
Түүн Siemens 6DL3100-8AA add 7 овогтны Front End Module (AddFEM) бөлгөөн, үндсэн турбины хяналтын системүүдийн хурдныг нэмэгдүүлэх зориулалтаар зохиомжилсон. Түүн дотор 6DL3100-8AA 12 аналог оролт, 8 аналог гаралт, 15 цифров оролт, 16 цифров гаралт бүхий, шууд актюаторын хяналтад ±50 мА аналог хязгааруудыг дэмжинэ. Энэ найдвартай Siemens 6DL3100-8AA модуль PROFIBUS DP-г ашиглан ажилламуйн, нүүрлүүлэх боломжтой (AP-удирдамуйн), үндсэн I/O боловсруулалтыг хурднаар гүйцэтгэнэ, иймд чухал автоматжуулалтын үйлдвэрлэлд тохиромжтой.
Хэрэглээ
Хурднаар ажиллах газрын ус, уур, усны турбин хяналтын системүүд
Цахилгаан энергийн үйлдвэрлэл ба тархалт
Газрын ус ба газрын усны рафинерийн үйлдвэрлэл, петрохимийн боловсруулалт
Интегрированы автоматжих ба хаалттай хүрээний удирдлагын системийн хурдан хариу үзүүлэх шаардлага
SIMADYN D, SIMATIC PCS 7 ба TELEPERM XP шүүртүүрүүд дэх үлдсэн I/O-г солих ба шинэчлэх
Автомашин үйлдвэрлэл ба нарийн механик төхөөрөмж
Шинж чанарууд
Давхардмуйн дэмжлэт – Хүрээний аюулгүй бүрдүүлэлтийн үүрэг гүйцэтгэх зориулалтаар "2-оос 1" модуль хамтран ажиллах боломж. 6DL3100-8AA давхардаж бүрдүүлэлт нь автоматжих процессорын тусламжтай тохируулагддаг (дотоод системийн утилитын тусламжгүй) [13†L11-L12].
Батжигсэн аналог хүрээ – Шууд гүйцэтгэгч төхөөрөмжийн удирдлагын хувьд ±30 мА оролт ба ±50 мА гаралт дамжуулалтын хүрээ, сигналын хүчтүүрүүдгүй [9†L10-L11].
Функцууд
Хурдан хурдны оролт/гаралт хүлээн авах ба бүтэцлүүлэх – Аналог сигналын хүлээн авах систем: тохируулж болох хэмжилтийн хүрээ (0/4…20 мА, ±20 мА, ±30 мА, 0…10 В, ±10 В) ба хоёрдугаар эрэмбийн харилцан үйлчилж буй фильтр (50 Гц-д 40 дБ-ийн саармагжүүлэлт), саадын нөлөөллийг дарах зорилгоор [43†L24-L25].
±50 мА аналог гаралтаар гүйцэтгэгч төхөөрөмжийн удирдлага – Түлшний хяналтын вентилүүд ба эцсийн хяналтын элементүүдийн шууд хяналт гадаад сигналын усилателүүдгүй.
Түүн дээрх асуулт хариулт
А1: Siemens 6DL3100-8AA ба шинэ 6DL3100-8AC хувилбаруудын ялгаа юу вэ?
Асуулт 2: Siemens 6DL3100-8AA ямар холбооны протоколыг ашигладаг?
Асуулт 3: Siemens 6DL3100-8AA 4–20 мА сенсоруудтай ажиллах чадвартай юу?
Хариулт 3: Тийм, 6DL3100-8AA 0–20 мА, 4–20 мА, ±20 мА, ±30 мА гэх мэт гүйдлийн оролтуудыг дэмжин, стандарт үйлдвэрийн сенсоруудын гаралтыг хамраадог.