Honeywell FC-IOTA-R24 51306505-175 резервна IO завършваща съставка, налично на склад
Име на продукта: Съоръжение за прекъсване на излишни входове/изходи
Име на марката: HONEYWELL
Моделен номер: FC-IOTA-R24 51306505-175
Страна на произход: САЩ
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp +86 18159889985
Имейл [email protected]
Appurtenance:
  • Общ преглед
  • Контакт за оферта
  • Спецификации
  • Описание
  • Приложения
  • Характеристики
  • Функции
  • Често задавани въпроси
  • Разходни материали
  • Препоръчани продукти
Общ преглед
Търговска марка:
Ханиуел
Моделен номер:
FC-IOTA-R24 51306505-175
ДЪРЖАВА НА ПРОИЗХОДСТВО:
САЩ
Подробности за опаковката:
Оригинално ново, фабрично запечатано
Срок за доставка:
на склад
Условия за плащане:
Т/T
Контакт за оферта
Мениджър по продажби:
Стела
Изпратете имейл:
[email protected]
Контакт чрез WhatsApp:
Спецификации
Артикул
Описание
Модел
FC-IOTA-R24 51306505-175
Тип
Резервно съединително устройство за входно-изходни сигнали
Канали
32 универсални IO
Комуникация
2 × RJ45 Ethernet (RIOLA / RIOLB)
Енергиен източник
24 V DC (–15 % до +30 %)
Натоварване на захранването
Макс. 10 A
Работна температура
-40°C до +70°C
Температура на съхранение
-40°C до +85°C
Влажност
10–95 % при липса на кондензация