Резервний збірний блок для клем IO Honeywell FC-IOTA-R24 51306505-175, є в наявності
Назва товару: Збірка завершення резервного вводу-виводу
Назва бренду: HONEYWELL
Модель: FC-IOTA-R24 51306505-175
Країна походження: США
Гарантія: 12 місяців
WhatsApp +86 18159889985
Електронна пошта [email protected]
Appurtenance:
  • Огляд
  • Контакт для отримання комерційної пропозиції
  • Специфікації
  • Опис
  • Застосування
  • Характеристики
  • Функції
  • Часті запитання
  • Запчастини
  • Рекомендовані продукти
Огляд
Назва бренду:
Ханівелл
Номер моделі:
FC-IOTA-R24 51306505-175
Країна походження:
США
Деталі упаковки:
Оригінальний новий товар у фабричній герметичній упаковці
Термін доставки:
в наявності
Умови оплати:
T/T
Контакт для отримання комерційної пропозиції
Менеджер з продажів:
Стелла
Надіслати електронного листа:
[email protected]
Зв’язатися через WhatsApp:
Специфікації
Предметом
Опис
Модель
FC-IOTA-R24 51306505-175
Тип
Резервна збірка завершення ліній вводу-виводу
Канали
32 універсальних входів/виходів
Зв'язок
2 × RJ45 Ethernet (RIOLA / RIOLB)
Блок живлення
24 В постійного струму (−15 % до +30 %)
Навантаження живлення
Макс. 10 А
Робоча температура
-40°C до +70°C
Температура зберігання
-40°C до +85°C
Вологість
10–95 % без конденсації