Όνομα Προϊόντος: Συναρμολόγηση Τερματισμού Περιττών Εισόδων/Εξόδων
Όνομα Μάρκας: HONEYWELL
Αριθμός Μοντέλου: FC-IOTA-R24 51306505-175
Χώρα Προέλευσης: ΗΠΑ
Εγγύηση: 12 μήνες
WhatsApp +86 18159889985
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο [email protected]
Appurtenance:
  • Επισκόπηση
  • Επικοινωνήστε για προσφορά
  • Προδιαγραφές
  • Περιγραφή
  • Εφαρμογές
  • Χαρακτηριστικά
  • Λειτουργίες
  • Συχνές Ερωτήσεις
  • Ανταλλακτικά
  • Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Επωνυμία:
Honeywell
Αριθμός Μοντέλου:
FC-IOTA-R24 51306505-175
Χώρα καταγωγής:
ΗΠΑ
Λεπτομέρειες Πακέτων:
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο
Χρόνος παράδοσης:
σε απόθεμα
Όροι Πληρωμής:
T/T
Επικοινωνήστε για προσφορά
Διαχειριστής Πωλήσεων:
Στέλλα
Αποστείλετε email:
[email protected]
Επικοινωνήστε μέσω WhatsApp:
Προδιαγραφές
Αντικείμενο
Περιγραφή
Μοντέλο
FC-IOTA-R24 51306505-175
Τύπος
Συναρμολόγηση ολοκλήρωσης εισόδου/εξόδου με αντιγραφή
Κανάλια
32 Καθολικές Είσοδοι/Έξοδοι (Universal IO)
Επικοινωνία
2 × RJ45 Ethernet (RIOLA / RIOLB)
Χορήγηση ενέργειας
24 V DC (-15 % έως +30 %)
Φορτίο Τροφοδοσίας
Μέγ. 10 A
Λειτουργική Θερμοκρασία
-40°C μέχρι +70°C
Θερμοκρασία Αποθήκευσης
-40°C έως +85°C
Υγρασία
10–95% μη συμπυκνούμενο