Magaca Produkta: Qaybta la isku dayo ee dhinaca ka soo baxa IO
Kii Marka: HONEYWELL
Lambarka Mudelka: FC-IOTA-R24 51306505-175
Waddo ee La Abuuray: Maraykanka
Garanti: 12 Bilood
Whatsapp +86 18159889985
Email [email protected]
Appurtenance:
  • Faahfaahin
  • La xiriir ku saabsan qorshaha
  • Xoggaarka
  • Sharaxaad
  • Codsiyada
  • Saxda ah
  • Funkushenaha
  • Dhibaatooyinka soo galay
  • Qoraal
  • Bixiyo Oo La Sameeyo
Faahfaahin
Magaca Brand:
Honeywell
Lambarka Modelka:
FC-IOTA-R24 51306505-175
Dalka kaleyska:
Dhalinyarada Amerikanka
Furaha Talaalada:
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah
Wakhtiga aad ugu yaraysid:
waxaa lagaa sameeyo
Shurtida Casirada:
T/T
La xiriir ku saabsan qorshaha
Mudirka Biyaha:
Stella
Ii email:
[email protected]
Xiriirka WhatsApp:
Xoggaarka
Farayn
Sharaxaad
Model
FC-IOTA-R24 51306505-175
Nooca
Qaybta dhexdhexaadka IO ee la xariiro
Qaybta
32 IO Umumiga ah
XIRFADA
2 × RJ45 Ethernet (RIOLA / RIOLB)
Koronto
24 V DC (-15% ilaa +30%)
Ku saabsiga Kharashka
Ugu yar 10 A
Xaaladka Dhibaatooyinka
-40°C to +70°C
Dhamaan Koor
-40°C to +85°C
Cuneeynta
10–95% aan ku jirin qorax