Honeywell FC-IOTA-R24 51306505-175 Давхардаж ажиллах IO төгсгөл холболтын цуглуулга. Нөөцөд байгаа
Бүтээд: Давхардмал оролт/гаралт төгсгөлд холбогч бүтээд
Брэнд нэр: HONEYWELL
Загварын дугаар: FC-IOTA-R24 51306505-175
Улс-үүсгүүр: АНУ
Баталгаа: 12 сар
Вотсапп +86 18159889985
Имэйл [email protected]
Appurtenance:
  • Хойшоо тайлбар
  • Санал үнэлэлт хүлээн авах холбогч
  • Техникийн шаардлагууд
  • Тайлбар
  • Хэрэглээ
  • Шинж чанарууд
  • Функцууд
  • Түүн дээрх асуулт хариулт
  • Хэрэглээний үзэмж
  • Санал болгож буй бүтээлүүд
Хойшоо тайлбар
Брэндийн нэр:
Honeywell
Загварын дугаар:
FC-IOTA-R24 51306505-175
Үндэсний газар:
АНУ
Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл:
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа
Хүргэлтийн хугацаа:
нөөцөд
Төлбөрийн нөхцөл:
T/T
Санал үнэлэлт хүлээн авах холбогч
Борлуулалтын менежер:
Stella
Имэйл илгээх:
[email protected]
WhatsApp-аар холбогдох:
Техникийн шаардлагууд
Зүйл
Тайлбар
Загвар
FC-IOTA-R24 51306505-175
Хэлбэр
Давхардмуйн IO төгсгөлд холбогч бүрдэл
Каналууд
32 Универсал IO
Харилцаа
2 × RJ45 Ethernet (RIOLA / RIOLB)
Цахилгаан хангамж
24 В тогтмол гүйдэл (-15%–+30%)
Хүчдэл хангамж
Хамгийн их 10 А
Ашиглалтын температур
-40°C тэйгээ +70°C
Хадгалах температур
-40°C тэй +85°C
Номхон
10–95% (конденсацийн бүрхүүл үүсгүй)