Honeywell FC-IOTA-R24 51306505-175 Assemblage Terminationis IO Redundans, in stock
Nomen Producti: Collectus Terminatoris Redundantis IO
Nomen Marcae: HONEYWELL
Numerus Modello: FC-IOTA-R24 51306505-175
Locus Originis: U.S.A.
Praestatio: 12 menses
  • Conspectus
  • Contactus pro citatione
  • FAQ
  • Sobria
  • Producta Commendata
Conspectus
Nomen marcae:
Honeywell
Numerus exemplaris:
FC-IOTA-R24 51306505-175
Terra Originis:
USA
Particularia impaquetandi:
Originales nova Officina Sigillata
Tempus solutionis:
in stirpe
Conditiones solutionis:
T/T
Contactus pro citatione
Praepositus Venalium:
Stella
Mitte epistulam electronicam:
[email protected]
Contactus per Whatsapp:
Specificationes
Elementum
Descriptio
Formam
FC-IOTA-R24 51306505-175
Genus
Collectio terminationis IO redundans
Canales
32 Universalis IO
Communicatio
2 × RJ45 Ethernet (RIOLA / RIOLB)
Fontem electricitatis
24 V DC (−15 % ad +30 %)
Onus Alimentationis
Max. 10 A
Temperatura operationis
-40°C ad +70°C
Repono Temp
-40°C ad +85°C
Humiditas
10–95% non condensans