Honeywell FC-IOTA-R24 51306505-175 Yedekli IO Sonlandırma Montajı stokta
Ürün Adı: Artık G/Ç Sonlandırma Montajı
Marka Adı: HONEYWELL
Model Numarası: FC-IOTA-R24 51306505-175
Menşei Ülkesi: ABD
Garanti: 12 ay
Whatsapp +86 18159889985
E-posta [email protected]
Appurtenance:
  • Genel Bakış
  • Teklif için iletişime geçin
  • Özellikler
  • Açıklama
  • Uygulamalar
  • Özellikler
  • Fonksiyonlar
  • SSS
  • Yedek parçalar
  • Önerilen Ürünler
Genel Bakış
Marka Adı:
Honeywell
Model Numarası:
FC-IOTA-R24 51306505-175
Ürün ülkesi:
ABD
Paketleme Detayları:
Orijinal yeni Fabrika Mühürü
Teslim Süresi:
stokta
Ödeme Şartları:
T\/T
Teklif için iletişime geçin
Satış Yöneticisi:
Stella
Bir e-posta gönderin:
[email protected]
Whatsapp üzerinden iletişime geçin:
Madde
Açıklama
Model
FC-IOTA-R24 51306505-175
Tip
Yedekli G/Ç Sonlandırma Birimi
Kanallar
32 Evrensel G/Ç
İletişim
2 × RJ45 Ethernet (RIOLA / RIOLB)
Güç Kaynağı
24 V DC (-%15 ila +%30)
Besleme Yükü
Maks. 10 A
Çalışma Sıcaklığı
-40°C ile +70°C arasında
Depolama Sıcaklığı
-40°C'den +85°C'ye kadar
Nem
10–95% yoğuşmasız