Honeywell FC-IOTA-R24 51306505-175 Cruinniú Críochbhunaithe Athchóirithe Dúnta i stoc
Ainm an Táirge: Cruinneachán Críochaithe IO Athchóirithe
Ainm an Bhrainde: HONEYWELL
Uimhir an Mhodail: FC-IOTA-R24 51306505-175
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp +86 18159889985
Ríomhphost [email protected]
Appurtenance:
  • Achoimre
  • Teagmháil le haghaidh rátaí
  • Sonraíochtaí
  • Cur síos
  • Feidhmeanna
  • Gnéithe
  • Funtions
  • Ceisteanna Coitianta
  • Cuidí
  • Táirgí Molta
Achoimre
Ainm Branda:
Honeywell
Cód Samhail:
FC-IOTA-R24 51306505-175
Doras chuí:
SAM
Sonraí um phacáistiú:
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe
Am múchta:
ar stoc
Téarmaí íocaíochta:
T/T
Teagmháil le haghaidh rátaí
Bainisteoir Díol:
Stella
Seol ríomhphost:
[email protected]
Teagmháil trí WhatsApp:
Sonraíochtaí
Earra
Cur síos
Sampla
FC-IOTA-R24 51306505-175
Cineál
Cruinniú críochaithe IO dúbailte
Caináil
32 I/O Uilechoiteann
Cumarsáid
2 × RJ45 Eiternéid (RIOLA / RIOLB)
Fuaróir Cumhachta
24 V DC (-15% go +30%)
Lucht an Chumhachta
Uasmhéid 10 A
Teocht Oibriúcháin
-40°C go +70°C
Teocht Stórála
-40°C go +85°C
Taiseachas
10–95% gan condensation