Honeywell FC-IOTA-R24 51306505-175 Qo'shimcha IO ulanish to'plami (rezervdagi), omborda bor
Mahsulot nomi: Qo'shimcha IO ulanish tizimi
Brend nomi: HONEYWELL
Model raqami: FC-IOTA-R24 51306505-175
Kelib chiqish mamlakati: AQSH
Kafolat: 12 oy
WhatsApp +86 18159889985
Elektron pochta [email protected]
Appurtenance:
  • Umumiy ko'rinish
  • Narx so'rovi uchun bog'laning
  • Texnik xususiyatlari
  • Tavsif
  • Qo'llanilishi
  • Xususiyatlari
  • Funktsiyalar
  • Tez-tez so'raladigan savollar
  • Qismiy hisob-kitoblari
  • Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
Brend nomi:
Honeywell
Model raqami:
FC-IOTA-R24 51306505-175
Махсулотнинг манзили:
AQSH
Qadoqlash tafsilotlari:
Asl yangi Zavod tomonidan sigillangan
Yetkazib berish muddati:
e'tiborlangan
To'lov shartlari:
T/T
Narx so'rovi uchun bog'laning
Savdo menejeri:
Stella
Elektron pochta yuboring:
[email protected]
WhatsApp orqali bog'lanish:
Texnik xususiyatlari
Element
Tavsif
Model
FC-IOTA-R24 51306505-175
Turi
Qo‘shimcha IO ulanish yig‘indisi
Kanallar
32 universal IO
Aloqa
2 × RJ45 Ethernet (RIOLA / RIOLB)
Quvvat manbai
24 V doimiy tok (−15% dan +30% gacha)
Ta'minot yuklamasi
Maks. 10 A
Ishlash temperaturasi
-40°C dan +70°C gacha
Saqlash temperaturasi
-40°C dan +85°C gacha
Namlik
10–95% (suv bug’i kondensatsiyalanmaydi)