Honeywell FC-IOTA-R24 51306505-175 Қосарланған IO терминалдық құрылғысы қоймада бар
Өнімнің атауы: Резервті кіріс-шығыс аяқтау құрылғысы
Бренд аты: HONEYWELL
Модель нөмірі: FC-IOTA-R24 51306505-175
Шығу елі: АҚШ
Кепілдеме: 12 ай
WhatsApp +86 18159889985
Электрондық пошта [email protected]
Appurtenance:
  • Шолу
  • Бағасын білу үшін хабарласыңыз
  • Сәйкестіктер
  • Сипаттама
  • Қолданбалар
  • Сипаттамалар
  • Функциялар
  • Жиі қойылатын сұрақтар
  • Бөлшектер
  • Ұсынылатын өнімдер
Шолу
Бренд атауы:
Хонивелл
Модель нөмірі:
FC-IOTA-R24 51306505-175
Бастық саясаты:
АҚШ
Пакеттау мәліметтері:
Таза жаңа Фабрикалық Жауапсыздандырылған
Жеткізу уақыты:
сапарда
Төлем шарттары:
T/T
Бағасын білу үшін хабарласыңыз
Сатыс басшысы:
Стелла
Электрондық пошта жіберіңіз:
[email protected]
WhatsApp арқылы байланыс:
Сәйкестіктер
Зат
Сипаттама
Модель
FC-IOTA-R24 51306505-175
ТҮР
Қосарланған IO аяқтау құрылғысы
Арналар
32 универсалды IO
Байланыс
2 × RJ45 Ethernet (RIOLA / RIOLB)
Қоректендіру көзі
24 В тұрақты ток (-15% – +30%)
Қоректендіру жүктемесі
Макс. 10 А
Қызмет кезіндегі температура
-40°C ден +70°C ге дейін
Сақтау температуры
-40°C-тан +85°C-қа дейін
Ылғалдылық
10–95 % (конденсациясыз)