Název produktu: Sestava pro ukončení redundantních vstupně-výstupních obvodů
Název značky: HONEYWELL
Číslo modelu: FC-IOTA-R24 51306505-175
Země původu: USA
  • Přehled
  • Kontakt pro cenovou nabídku
  • Specifikace
  • Popis
  • Použití
  • Vlastnosti
  • Funkce
  • Často kladené otázky
  • Náhrady
  • Doporučené produkty
Přehled
Název značky:
Honeywellová
Typ modelu:
FC-IOTA-R24 51306505-175
Země původu:
USA
Podrobnosti o obalu:
Originální nový, továrně zalepený
Dodací doba:
skladem
Podmínky platby:
T/T
Kontakt pro cenovou nabídku
Prodák:
Stella
Pošlete e-mail:
[email protected]
Kontakt přes WhatsApp:
Specifikace
Položka
Popis
Model
FC-IOTA-R24 51306505-175
Typ
Sestava ukončení vstupně-výstupních signálů s redundancí
Kanály
32 univerzálních vstupů/výstupů
Komunikace
2 × RJ45 Ethernet (RIOLA / RIOLB)
Napájení
24 V DC (−15 % až +30 %)
Zatížení napájení
Max. 10 A
Provozní teplota
-40°C do +70°C
Teplota úložiště
-40°C až +85°C
Vlhkost
10–95 % bez kondenzace