Honeywell FC-IOTA-R24 51306505-175 Ehtiyatlı Giriş/Çıxış Sonlandırma Qurğusu, anbarda var
Məhsul adı: Artıq IO sonlandırma yığımı
Marka adı: HONEYWELL
Model nömrəsi: FC-IOTA-R24 51306505-175
Mənşə ölkəsi: ABŞ
Zəmanət: 12 ay
Whatsapp +86 18159889985
Elektron poçt [email protected]
Appurtenance:
  • Ümumi baxış
  • Təklif üçün əlaqə
  • Spesifikasiyalar
  • Təsvir
  • Tətbiqlər
  • Xüsusiyyətlər
  • ایشلر
  • Tez-tez verilən suallar
  • Ehtiyat hissələri
  • Tövsiyə olunan məhsullar
Ümumi baxış
Marka adı:
Honeywell
Model nömrəsi:
FC-IOTA-R24 51306505-175
Mənşə ölkəsi:
ABŞ
Qablaşdırma Detalları:
Orijinal yeni Fabrika Qutusu
İstedak Vaxtı:
anbarda
Ödəmə şərtləri:
T/T
Təklif üçün əlaqə
Satış meneceri:
Stella
Elektron poçt göndərin:
[email protected]
Whatsapp-dan əlaqə:
Spesifikasiyalar
Məhsul
Təsvir
Model
FC-IOTA-R24 51306505-175
Tip
Ehtiyatlı IO sonlandırma yığımı
Kanallar
32 universal IO
Ünsiyyət
2 × RJ45 Ethernet (RIOLA / RIOLB)
Güc təchizatı
24 V DC (-15% ilə +30%)
Təchizat yükü
Maks. 10 A
Əməliyyat Temperaturu
-40°C ilə +70°C
Saxlama Temperaturu
-40°C ilə +85°C
Rütubət
10–95 % (kondensasiya olmamaq şərti ilə)