Honeywell FC-IOTA-R24 51306505-175 redundáns I/O lezáró egység, raktáron
Termék neve: Túlterhelésmentes IO lezáró egység
Márkanév: HONEYWELL
Modellszám: FC-IOTA-R24 51306505-175
Eredet országa: USA
Garancia: 12 hónap
Whatsapp +86 18159889985
E-mail [email protected]
Appurtenance:
  • Áttekintés
  • Kérjük, lépjen kapcsolatba árajánlatért
  • Specifikációk
  • Leírás
  • Alkalmazások
  • Jellemzők
  • Funkciók
  • GYIK
  • Alkatrészek
  • Ajánlott termékek
Áttekintés
Márkanév:
Honeywell
Modellszám:
FC-IOTA-R24 51306505-175
Származásiország:
USA
A csomagolás részletei:
Eredeti, új, gyári zárású
Szállítási idő:
készleten
Kifizetési feltételek:
T/T
Értékesítési igazgató:
Stella
Küldjön e-mailt:
[email protected]
Kapcsolat WhatsApp-on:
Specifikációk
Tárgyból
Leírás
Modell
FC-IOTA-R24 51306505-175
Típus
Redundáns I/O lezáró egység
Csatornák
32 univerzális I/O
Kommunikáció
2 × RJ45 Ethernet (RIOLA / RIOLB)
Tápegység
24 V egyenáram (–15 %–+30 %)
Tápfeszültség terhelése
Max. 10 A
Működési hőmérséklet
-40°C és +70°C között
Tárolási hőmérséklet
-40°C-tól +85°C-ig
Páratartalom
10–95 %, nem kondenzáló