Honeywell FC-IOTA-R24 51306505-175 Pemasangan Penghentian IO Redundan, Stok tersedia
Nama Produk: Pemasangan Penamatan IO Berlebihan
Nama Jenama:HONEYWELL
Nombor Model: FC-IOTA-R24 51306505-175
Negara Asal: USA
  • Gambaran Keseluruhan
  • Hubungi untuk sebut harga
  • Soalan Lazim
  • Cadangan
  • Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
Nama Jenama:
Honeywell
Nombor Model:
FC-IOTA-R24 51306505-175
Negara asal:
USA
Butir-butir Pemakanan:
Baru Asal, Disediakan Kilang
Masa Penghantaran:
dalam stok
Syarat Pembayaran:
T/T
Hubungi untuk sebut harga
Pengurus Jualan:
Stella
Hantar emel:
[email protected]
Hubungi melalui Whatsapp:
Spesifikasi
Item
Penerangan
Model
FC-IOTA-R24 51306505-175
TAIP
Pemasangan Penghentian IO Redundan
Saluran
32 IO Universal
Komunikasi
2 × RJ45 Ethernet (RIOLA / RIOLB)
Bekalan Kuasa
24 V DC (-15% hingga +30%)
Beban Bekalan
Maks. 10 A
Suhu Operasi
-40°C hingga +70°C
Suhu Penyimpanan
-40°C hingga +85°C
Kelembapan
10–95% tanpa kondensasi