Honeywell FC-IOTA-R24 51306505-175 Redundant IO-afslutningsmontage – på lager
Produktnavn: Redundant IO-afslutningsmontage
Mærkenavn: HONEYWELL
Modelnummer: FC-IOTA-R24 51306505-175
Oprindelsesland: USA
Garanti: 12 måneder
WhatsApp +86 18159889985
E-mail [email protected]
Appurtenance:
  • Oversigt
  • Kontakt for tilbud
  • Specifikationer
  • Beskrivelse
  • Anvendelser
  • Funktioner
  • Funktioner
  • Ofte stillede spørgsmål
  • Reservedele
  • Anbefalede Produkter
Oversigt
Mærkenavn:
Honeywell
Modelnummer:
FC-IOTA-R24 51306505-175
Oprindelsesland:
USA
Indpakning:
Original ny, fabrikssigel
Leveringstid:
på lager
Betalingsbetingelser:
T/T
Kontakt for tilbud
Salgschef:
Stella
Send en e-mail:
[email protected]
Kontakt via WhatsApp:
Specifikationer
Vare
Beskrivelse
Model
FC-IOTA-R24 51306505-175
TYPENAVN
Redundant IO-afslutningsmontage
Kanaler
32 universelle I/O
Kommunikation
2 × RJ45 Ethernet (RIOLA / RIOLB)
Strømforsyning
24 V DC (−15 % til +30 %)
Forsyningsbelastning
Maks. 10 A
Driftstemperatur
-40°C til +70°C
Lagringstemperatur
-40°C til +85°C
Fugtighed
10–95 % uden kondens